خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

دوشنبه، 10 بهمن 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

به زودی با موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی بر‌می‌گردیم ...

هشدار استاندار فارس به فروشندگان مصالح ساختمانی- اخبار فارس - اخبار استانها تسنیم

تسنیم | استان‌ها | چهارشنبه، 05 بهمن 1401 - 16:13
استاندار فارس گفت: باتوجه به راه اندازی سامانه تولید مصالح ساختمانی استاندارد در استان، در صورتیکه از خدمات این سامانه استفاده نشود فروشندگان مصالح ساختمانی در استان حق فروش مصالح غیر استاندارد را ندارد.
استاندارد،فارس،استان،حلال،فرآورده،اشاره،شيراز،محصولات،حوزه،ت ...

خلاصه خبر

وی با بیان اینکه مصالح ساختمانی آن قسمتی که با سلامت مردم سروکار دارد خط قرمز ماست و برای ما اهمیت دارد به راه اندازی سامانه تولید تا استفاده مصالح ساختمانی استاندارد اشاره کرد و گفت: در صورتی که از خدمات این سامانه استفاده نشود فروشندگان در استان فارس حق فروش مصالح غیر استاندارد را ندارد.
ایمانیه همچنین تأکید کرد: سازمان های دولتی از فروشندگان مصالح ساختمانی که محصولات آنها استاندارد نیست نباید خرید داشته باشند.
این مقام مسئول همچنین بر اهمیت حساسیت لازم بر استاندارد مواد غذایی تأکید کرد و ادامه داد: استاندارد لازم در این حوزه بویژه توسط سازمان های دولتی باید رعایت شود.
کم فروشی در 27 فرآورده غذایی استان
مدیرکل استاندارد فارس با اشاره به تشکیل ستاد پایش کیفیت و کمیت در استان که به عنوان یکی از موضوعات مورد تأکید استاندار فارس بویژه بر روی کیفیت محصولات ساختمانی و بتن بوده است، بیان کرد: رییس جمهور در آخرین جلسه شورایعالی استاندارد از کم فروشی به عنوان یک تقلب رسمی نام برد و در این جلسه اجرای دو استاندارد به صورت اجباری، اعلام شد.
رزمجویی در ادامه با بیان اینکه به تأکید استاندار فارس در خصوص استاندارد محصولات ساختمانی بویژه بتن، نرم افزاری تهیه شده تا برای این محصول از تولید تا استفاده، استاندارد سازی آن بهتری انجام شود، گفت: قصد ما به هیچ عنوان مچ گیری از تولید کننده نیست بلکه تولید کننده باید میزان وزن خالصی که روی محصول اعلام می کند متناسب با همان را به مردم جنس ارائه بدهند و کمتر از آن نباشد.
سهم محصولات ایران در تجارت حلال در جهان کمتر از نیم درصد است
در شهر شیراز وسایل بازی غیر استاندارد نداریم