خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 12 آذر 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

سردار معروفی: دشمنان در اغتشاشات اخیر به دنبال سرنگونی نظام بودند- اخبار مازندران - اخبار استانها تسنیم

تسنیم | استان‌ها | چهارشنبه، 05 بهمن 1401 - 16:13
معاون هماهنگ کننده سازمان بسیج با اشاره به اغتشاشات اخیر گفت: امسال همه دشمنان اسب ها را زین کردند تا انقلاب را سرنگون کنند، به گمان اینکه مردم از نظام خسته شدند، اما باز هوشمندی ملت نقشه آنها از بین برد.
ملت،انقلاب،آمل،ايران،هوشمندي،سپاه،بهمن،مراسم،معروفي،حماسه،پي ...

خلاصه خبر

معروفی با اشاره به اغتشاشات اخیر یادآور شد: امسال همه دشمنان اسب‌ها را زین کردند تا انقلاب را سرنگون کنند، به گمان اینکه مردم از نظام خسته شدند، اما باز هوشمندی ملت نقشه آنها از بین برد.
وی هدف دشمن را فاصله انداختن بین اقوام مذهبی و ملیتی مطرح کرد و گفت: ملت ایران از هر قوم و ملیتی زمانی هویت آنها در خطر باشد، در مقابل دشمن می‌ایستند و این همان نگاه عاشورایی ملت ایران است در واقع نطفه این انقلاب در عاشورا بسته شده و به گفته سردار دلها "ما ملت امام حسین هستیم."
وی با بیان اینکه سپاه سنگر مستحکم انقلاب، جان پناه ملت و حافظ ناموس و آبروی ملت ایران و ولایت است و هر بلا و اتفاقی و در همه جا حضور خواهد رساند، افزود: سپاه عباس انقلاب است و کوچک نمی‌شود، بلکه روز به روز قدرتمند می‌شود و برای ملت ایران نیز قدرتمند می‌شود، کسی که جان بدهد، ترسی برای وی نمی‌ماند.