خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 09 بهمن 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

به زودی با موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی بر‌می‌گردیم ...

"سرپرست مرکز توسعه فناوری های راهبردی و مشاور رئیس بنیاد ملی نخبگان" منصوب شد- اخبار علم و تکنولوژی - اخبار اجتماعی تسنیم

تسنیم | اجتماعی و حوادث | چهارشنبه، 05 بهمن 1401 - 16:12
معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان رئیس جمهوری طی حکمی "سرپرست مرکز توسعه فناوری های راهبردی و مشاور رئیس بنیاد ملی نخبگان" را منصوب کرد.
توسعه،فناوري،پزشكي،معاونت،رياست،مركز،علمي،نخبگان،بنياد،اصفها ...

خلاصه خبر

در حکم دهقانی خطاب به حق‌جوی جوانمرد آمده است: عطف به ارتقاء ساختار سازمانی معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌ بنیان و نظر به مراتب شایستگی و تجارب، به موجب این حکم شما را به عنوان "سرپرست مرکز توسعه فناوری‌های راهبردی و مشاور رئیس بنیاد ملی نخبگان" منصوب می‌کنم.
با توجه به اهداف عالی این معاونت و لزوم برنامه‌ریزی و تحول در ارتقاء اقتصاد دانش بنیان کشور مأموریت‌های ویژه‌ای برای جنابعالی در نظر گرفته می‌شود.
از درگاه خداوند متعال دوام توفیقات جنابعالی را در پیروی از منویات حکیمانه رهبر معظم انقلاب اسلامی و سیاست‌های دولت مردمی خواستارم.
از سوابق اجرایی شقایق حق‌جوی جوانمرد، پزشک و متخصص فیزیولوژی عروق و استاد تمام دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان می‌توان به «ریاست مرکز تحقیقات فیزیولوژی کاربردی»، «معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی اصفهان»، «ریاست بنیاد نخبگان استان اصفهان»، ریاست دانشکده فناوری‌های نوین پزشکی، مدیریت توسعه فناوری سلامت دانشگاه علوم پزشکی اصفهان» و «ریاست مرکز توسعه و هماهنگی تحقیقات وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی» اشاره کرد.