سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

مجوز مشاوران املاک زنجان در خرید و فروش مسکن ملی باطل می شود- اخبار زنجان - اخبار استانها تسنیم

تسنیم | استان‌ها | چهارشنبه، 05 بهمن 1401 - 16:12
رئیس اتاق اصناف استان زنجان با اشاره به ابطال حدود 30 جواز مشاوران املاک گفت: جواز مشاوران املاک متخلف در خرید و فروش غیرقانونی طرح مسکن ملی باطل می شود.
املاك،زنجان،مشاورين،مشاوران،فروش،اصناف،اتاق،خريد،شهر،جواز،غي ...

خلاصه خبر

به گزارش خبرگزاری تسنیم از زنجان، 10 دی ماه امسال بود بهروز عباسی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان زنجان در نامه‌ای به محمد بازرگان رئیس اتاق اصناف استان خواستار برخورد با مشاوران املاک متخلف در زمینه خرید و فروش غیرقانونی طرح نهضت ملی مسکن شد.
وی معتقد بود نظارت بر مشاورین املاک و اینکه بر اساس ضوابط فعالیت کنند از سوی مسئولان امر، اتاق اصناف و اتحادیه مشاورین یک ضرورت است.
رئیس اتاق اصناف استان زنجان تشریح کرد: اگر متوجه شویم که مشاور املاکی در زمینه خرید و فروش غیرقانونی طرح مسکن ملی اقدامات زیادی کرده است بدون فوت وقت جواز آن را باطل خواهیم کرد چرا که پیش از این بارها مسئولان نظارتی و قضایی تأکید کرده بودند که هرگونه خرید و فروش این مسکن‌ها غیرقانونی است.
بازرگان با تأکید بر اینکه پایش بنگاه‌ها و مشاوران املاک در زنجان آغاز شده است، گفت: طی چند روز گذشته، حدود 30 پروانه کسب مشاوران املاک در زنجان به دلایل مختلف از جمله وقوع تخلفات باطل شده است.