خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

دوشنبه، 10 بهمن 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

به زودی با موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی بر‌می‌گردیم ...

تصویر کلاس درس در اراک با دانش آموزان پتوبه سر/ شرکت گاز استان مرکزی: گاز هیچ مدرسه ای قطع نشده است- اخبار مرکزی - اخبار استانها تسنیم

تسنیم | استان‌ها | چهارشنبه، 05 بهمن 1401 - 16:12
شرکت گاز استان مرکزی درباره تصویر کلاس درس منتشرشده که دانش آموزان از پتو استفاده کرده اند اعلام کرد که گاز هیچ مدرسه ای قطع نشده است.
استان،مركزي،اراك،پرورش،آموزش،كلاس،تصوير،گاز،مدارس،فضاي،شهر،پ ...

خلاصه خبر

اطلاعیه روابط عمومی آموزش و پرورش استان مرکزی ‌
اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان مرکزی پیرامون تصویر منتشر در فضای مجازی از وضعیت برودت هوا در یک کلاس درس در شهر اراک با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد: ‌در پی انتشار تصویری در فضای مجازی مبنی بر حضور دانش‌آموزان یکی از مدارس شهر اراک با پتو در کلاس درس، به استحضار هم‌استانی‌های محترم، اولیا و دانش آموزان عزیز و همکاران ارجمند می رساند، با بررسی های انجام شده، این تصویر ساختگی و حاصل شیطنت کودکانه دانش آموزان پایه دوازدهم رشته تجربی یکی از دبیرستان های دخترانه شهر اراک در ساعت زنگ تفریح و بدون حضور معلم در کلاس است.
طی روزهای اخیر کمینه و بیشینه هوای شهر اراک بین 3 درجه سانتیگراد تا منفی 3 درجه سانتیگراد بوده است که در این شرایط در فضای بسته و سرپوشیده بدون استفاده از سیستم گرمایشی و صرفا با پوشیدن لباس گرم، دمای هوا مطلوب و مناسب است.
از ابتدای دی ماه سال جاری و به منظور صرفه جویی در مصرف گاز بنا بر مصوبه کارگروه مدیریت تأمین پایدار انرژی مستقر در استانداری مرکزی، تمامی مدارس استان مرکزی با تأخیر یک ساعته شروع به کار نموده اند که این امر منجر به کاهش آسیب برودت هوا در ساعات اولیه صبح و رفاه حال دانش‌آموزان عزیز شده است.