خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 12 آذر 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

باند بزرگ سارقان اماکن دولتی در بیرجند متلاشی شد- اخبار خراسان جنوبی - اخبار استانها تسنیم

تسنیم | استان‌ها | چهارشنبه، 05 بهمن 1401 - 16:12
جانشین فرمانده انتظامی خراسان جنوبی از انهدام باند بزرگ سارقان اماکن دولتی و کشف اموال مسروقه خبر داد و گفت: با تلاش کارکنان انتظامی بیش از 70 درصد سرقت ها کشف شده است.
انتظامي،مأموران،كشف،خراسان،اموال،پليس،استان،شجاعي،نسب،جانشين ...

خلاصه خبر

جانشین فرمانده انتظامی خراسان جنوبی گفت: سرقت‌های انجام شده بیشتر از سازمان‌های خدمات‌رسان مختلف در حوزه شهری و برون شهری بوده که اقلام و تجهیزات آنان به سرقت رفته است که در این زمینه ماموران و کارآگاهان پلیس آگاهی با اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات گسترده پلیسی باند 3 نفره سارقان را شناسایی و با هماهنگی مقام قضایی آنها را دستگیر کردند.
جانشین فرمانده انتظامی استان خراسان جنوبی تصریح کرد: از ابتدای سال 27 طرح منطقه‌ای مقابله با سرقت انجام شده که در این رابطه بیش از 3 هزار نفر سارق دستگیر شدند و همچنین 30 باند در رابطه با سرقت‌ها متلاشی شده است.
جانشین فرمانده انتظامی استان خراسان جنوبی همچنین از کشف مقادیری تریاک در عملیات مشترک مرزبانی خبر داد و گفت: مأموران انتظامی شهرستان سربیشه در یک عملیات مشترک با مأموران مرزبانی خراسان رضوی، 443 کیلو و 650 گرم تریاک کشف کردند.