خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 19 بهمن 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

به زودی با موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی بر‌می‌گردیم ...

تعامل دستگاه های اجرایی مهمترین راهکار در مهار آسیب های اجتماعی است- اخبار خراسان جنوبی - اخبار استانها تسنیم

تسنیم | استان‌ها | چهارشنبه، 05 بهمن 1401 - 16:12
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان جنوبی تعامل و همراهی دستگاه های اجرایی مهمترین راهکار در حل و مهار معضلات و آسیب های اجتماعی است گفت: اعتیاد، طلاق، کودک آزاری، همسر آزاری و بالا رفتن سن ازدواج از جمله آسیب های اجتماعی در استان است.
اجتماعي،خراسان،جنوبي،كودكان،استان،طالبي،بهزيستي،معتاد،استاند ...

خلاصه خبر

وی تعریف متفاوت معتاد متجاهر در دستگاه‌‌های مختلف را نتیجه این ابهامات عنوان کرد و گفت: طبق تعریف، معتاد متجاهر فردی است که به صورت علنی و در منظر عموم مواد مخدر استعمال می‌کند، اما این تعریف در حوزه‌‌های مختلف با برداشت‌های متفاوت به کار برده می‌شود.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان جنوبی با اشاره به آسیب‌های اجتماعی احصا شده در سطح استان، خاطرنشان کرد: اعتیاد، طلاق، کودک آزاری، همسر آزاری، بالا رفتن سن ازدواج و غیره از جمله آسیب‌های اجتماعی در استان خراسان جنوبی است.
طالبی اعتیاد را ریشه بخشی از آسیب‌های اجتماعی عنوان کرد و گفت: بخش عمده کشفیات مواد مخدر و ورودی‌های زندان‌های ما مربوط به استان خراسان جنوبی نیست.