خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

دوشنبه، 10 بهمن 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

به زودی با موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی بر‌می‌گردیم ...

پایان فرار ستاره فوتبال از زندان/ اتهام دنی آلوز محرز شد

مشرق | ورزشی | چهارشنبه، 05 بهمن 1401 - 15:46
ضبط اتفاقی دوربین نصب شده بر روی لباس نگهبان کلوپ شبانه در بارسلون اسپانیا از قربانی تعرض که علیه دنی آلوز شکایت تنظیم کرده است، جزئیات تازه‌ای از شب حادثه را برملا و اتهام این فوتبالیست را محرز کرد.
آلوز،تجاوز،دني،زندان،ادعاي،قرباني،حادثه،شب،پرونده،كلوپ،ضبط

خلاصه خبر

به گزارش مشرق، دنی آلوز ستاره ۳۹ساله تیم ملی برزیل که جمعه هفته جاری به اتهام تجاوز جنسی به یک زن ۲۳ساله راهی زندان شد، بارها و در ادعای متناقض داستان‌های مختلفی از شب حادثه تعریف کرد و خواست تا شکایت را نامعتبر جلوه دهد؛ اما هر روز جزئیات تازه‌ای از آن شب برملا می‌شود که راه‌های فرار از زندان را بر این ستاره برزیلی می‌بندد.
علاوه‌برآن، گزارش پزشکی قانونی بیمارستانی که قربانی در شب حادثه به آنجا مراجعه کرده و تحت آزمایش‌های لازم قرار گرفته هم آخرین شانس تبرئه‌شدن دنی آلوز را از بین برده است؛ آزمایش‌هایی که ادعای تجاوز مطرح شده از سوی قربانی پرونده را تأیید و بالعکس ادعای بی‌گناهی آلوز را کذب می‌داند؛ زیرا نه‌تنها آثار درگیری فیزیکی در بدن او یافت شده که با آثار انگشتان آلوز مطابقت دارد ضمن اینکه علائم بالینی از وقوع تجاوز هم دیده شده است.