خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 19 بهمن 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

به زودی با موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی بر‌می‌گردیم ...

شماره جدید ماهنامه زن و خانواده روی پیشخان آمد

مهر | فرهنگی و هنری | چهارشنبه، 05 بهمن 1401 - 15:28
شماره ۳۴۸ ماهنامه فرهنگی زن و خانواده با نگاهی ویژه به مساله زن و چالش‌های اخیر کشور پیرامون آن منتشر شد و روی پیشخان آمد.
زن،ماهنامه،شماره،حجاب،پيام،پرونده،آزادي،زنان،خانواده،زندگي،ا ...

خلاصه خبر

به گزارش خبرگزاری مهر، شماره ۳۴۸ ماهنامه فرهنگی زن و خانواده با نگاهی ویژه به مساله زن و چالش‌های اخیر کشور پیرامون آن به‌تازگی منتشر شده و روی پیشخان آمده است.
ماهنامه پیام زن، نشریه‌ای با محوریت زن و خانواده با رویکردی فرهنگی و دینی است که به همت معاونت فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی طی سالیان متوالی منتشر شده و سعی دارد با در نظر گرفتن مسائل فرهنگی، اعتقادی و اجتماعی مختص زن و خانواده ایرانی بنیان و ریشه‌های خانواده را محکم و ناگسستنی سازد.
پس از وقفه‌ای که برای چند مدت در انتشار ماهنامه پیام زن پیش آمد، تصویر جلد شماره ۳۴۸ این نشریه از بازگشت دغدغه مندانه «پیام زن» به ایستگاه چاپ، خبر می‌دهد آن هم در وضعیتی که صحبت درباره زن بیش از هر زمان دیگری حساسیت برانگیز است.
هاشمی رفسنجانی در سال‌های اول پس از انقلاب از فرستادن زنان بدحجاب همراه همسرانشان به اردوگاه کار اجباری می‌گوید و اما سال‌ها بعد، کت و دامن را حجاب کامل می‌داند و از نظر او دخالت در پوشش و لباس زنان، امر پسندیده‌ای نیست.