سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

اخذ بیشترین گزارشگری فساد و تخلفات در بخش «شهروند گزارشگر»

مهر | اجتماعی و حوادث | چهارشنبه، 05 بهمن 1401 - 15:19
رئیس مرکز سامانه مدیریت شهری و نظارت همگانی با اشاره به مشارکت قابل توجه شهروندان در در جشنواره تجلیل از شهروندان مشارکت‌جو گفت: این موضوع نشان از اعتماد خوب شهروندان به مدیریت شهری دارد.
شهروند،جشنواره،فساد،شهروندان،برگزاري،مشاركت،شهرداري،تجليل،مد ...

خلاصه خبر

وی در تشریح جوایز ویژه شهروندان (شهرداد) اظهار کرد: بیشترین مشارکت در دوره جدید مدیریت شهری (شهروند فعال)، بیشترین مشارکت در ارائه پیشنهادات (شهروند اصلاح‌گر)، اولین مشارکت‌کننده پس از رونمایی از سامانه ۱۳۷ پلاس (شهروند پلاس)، بیشترین مشارکت به صورت خانوادگی که همه اعضای خانواده در تماس بودند (شهروند تماس خانوادگی)، مشارکت مؤثر در گزارشگری فساد و تخلف (شهروند گزارشگر)، مشارکت مؤثر در احقاق حقوق شهر و شهروندان (شهروند طلایی)، مشارکت مستمر از ابتدای راه‌اندازی سامانه‌های مردمی (شهروند وفادار)، بیشترین مشارکت در بستر فضای مجازی (شهروند برخط)، شهروند مشهور مشارکت‌جو (شهروند شهیر)، شهروند فعال پیشکسوت (شهروند باتجربه) و شهروند مشارکت‌جوی ایثارگر (شهروند ایثارگر) از جمله این جوایز بود.
رئیس مرکز سامانه مدیریت شهری و نظارت همگانی (۱۳۷ پلاس) رونمایی از درگاه «گزارشگران فساد» را یکی دیگر از بخش‌های جشنواره یارانِ شهر ذکر کرد و افزود: اگرچه بخش گزارشگران فساد قبلاً هم در ساختار شهرداری وجود داشت اما تلاش کردیم در مدیریت جدید شهری این موضوع را برجسته و استاندارد کنیم تا هم در دسترس‌تر بوده و هم از حمایت و صیانت بیشتری برای شهروند گزارشگر برخوردار باشد.