خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 12 بهمن 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

به زودی با موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی بر‌می‌گردیم ...

اعتکاف روزنه جذب قشر خاکستری باشد / لزوم برپایی اعتکاف‌های تخصصی

مهر | استان‌ها | چهارشنبه، 05 بهمن 1401 - 14:55
اصفهان - مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اصفهان با تاکید بر ابتکار و خلاقیت در اجرای برنامه‌های فرهنگی و به ویژه اعتکاف گفت: باید اعتکاف را روزنه‌ای برای جذب قشر خاکستری قرار دهیم.
اعتكاف،اسلامي،اصفهان،توجه،جوان،انقلاب،تبليغات،نسل،جذب،برگزار ...

خلاصه خبر

به گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام مهدی فوقی پیش از ظهر چهارشنبه در جلسه ستاد اعتکاف شهرستان اصفهان ضمن گرامیداشت مناسبت‌های ماه رجب، به تبیین نقش انقلاب اسلامی در رشد فضاهای تربیتی پرداخت و گفت: قبل از انقلاب چنین فرصت‌های تربیتی بر نسل جوان فراهم نبود و یکی از برکات انقلاب اسلامی توجه بیش از پیش به برگزاری اعتکاف مخصوصاً در قشر جوان است و هر سال با رشد قابل توجهی در بین جوانان و دانشجویان همراه بوده است.
مدیرکل تبلیغات اسلامی اصفهان افزود: برای جذب نسل جوان و نوجوان لازم است که نقشه‌ی راه داشته باشیم و روش‌های متناظر با مخاطب را بومی سازی کنیم؛ اعتکاف باید روزنه‌ای برای جذب قشر خاکستری و تقویت اعتقادات و باورهای دیگر اقشار جامعه باشد.
وی تصریح کرد: اداره کل تبلیغات اسلامی استان اصفهان خود را موظف می‌داند که در برگزاری هرچه بهتر باشکوه‌تر و با کیفیت‌تر اعتکاف، همراه و همیار برگزارکنندگان این مراسم معنوی باشد.
جلسه ستاد اعتکاف شهرستان اصفهان با حضور نمایندگان استانداری، دفتر نماینده ولی فقیه در استان، نهاد رهبری در دانشگاه، اوقاف و امور خیریه، فرمانداری، فرماندهی انتظامی، شهرداری، اداره برق و آتش‌نشانی در سالن جلسات اداره کل تبلیغات اسلامی برگزار شد.