خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

جمعه، 14 بهمن 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

به زودی با موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی بر‌می‌گردیم ...

صفوف سوخت در نصرت‌آباد/ مردم چشم‌انتظار تحقق وعده مخبر و اوجی

مهر | چند‌رسانه‌ای | چهارشنبه، 05 بهمن 1401 - 14:30
زاهدان- با وجود وعده‌های مختلف متولیان همچنان شاهد صفوف طولانی سوخت در نقاط مختلف سیستان و بلوچستان هستیم؛ موضوعی که روز گذشته در جریان سفر معاون اول رئیس‌جمهور هم مورد اشاره قرار گرفت.
سيستان،بلوچستان،استان،نفت،سوخت،وزير،نفتي،گاز،شوراي،دولت،انتق ...

خلاصه خبر

مخبر: جایگاه‌های سوخت متناسب با جمعیت و وسعت سیستان و بلوچستان وجود ندارد
محمد مخبر معاون اول رئیس جمهور هم در جریان سفر روز گذشته به سیستان و بلوچستان با اشاره به مشکلات سوخت استان سیستان و بلوچستان تأکید کرد: جایگاه‌های سوخت در این استان متناسب با جمعیت و وسعت وجود ندارد و با برگزاری جلسات در این سفر و با حضور وزیر نفت برنامه‌ها و طرح‌هایی برای حل مشکل جایگاه‌های سوخت بررسی و پس از تأیید اجرا می‌شود.
اوجی درباره تعداد جایگاه‌های سوخت در این استان گفت: ۵۰ جایگاه CNG جدید احداث می‌شود و مجوز آن در شورای اقتصاد مصوب خواهد شد؛ تمام تجهیزات این ۵۰ جایگاه CNG را دولت رایگان در اختیار داوطلبان قرار می‌دهد.
وی با بیان اینکه در زمینه گازرسانی اتفاقات خوبی در دولت سیزدهم رخ داده است، افزود: در ابتدای دولت کل خطوط انتقال و تزریق گاز به استان ۱۸ درصد بود که امروز به بیش از ۸۰ درصد رسیده ایم و اردیبهشت امسال خط لوله گاز از زاهدان به سیستان را گازدار کردیم و در حوزه سیستان که ۵ شهرستان است، تا پایان امسال گازدار می‌شوند.
رانندگان خودروهای سبک و سنگین در سیستان و بلوچستان در انتظار تحقق وعده مسئولان برای رفع مشکل سوخت هستند.