خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

دوشنبه، 10 بهمن 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

به زودی با موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی بر‌می‌گردیم ...

زیارت یا سیاحت؟ انتخاب شما کدام است؟- اخبار بازار تسنیم

تسنیم | بازار | چهارشنبه، 05 بهمن 1401 - 14:30
فرقی نمی کند که سفر شما زیارتی یا سیاحتی باشد، سفر حتی اگر کوتاه مدت نیز باشد، آرامش را برای شما به ارمغان می آورد...
سفر،كيش،مشهد،جزيره،آكواريوم،تفريحي،تجربه،سوئيت،آرامگاه،ديدني ...

خلاصه خبر

شیرجه در طبیعت سرسبز شمال با اجاره ویلا
اگر از گرمای طاقت‌فرسای شهرتان فراری هستید و یا کار زیاد و خستگی، روح شما را دچار افسردگی کرده است، جنگل‌های سرسبز و آب و هوای بی‌نظیر شمال بهترین انتخاب برای دور شدن از زندگی پرهیاهوی شهری هستند.
یکی از پرطرفدارترین روستاهای شمالی، روستای ییلاقی جواهرده رامسر است.
این روستای ییلاقی و سرسبز، با دارا بودن جاذبه‌های طبیعی بسیار و ارتفاع بسیار زیادی که دارد، فرصت مناسبی را در اختیار افراد طبیعت‌گرد قرار می‌دهد تا بتوانند لذتی وصف‌ناشدنی را در این سفر تجربه کنند.
بهترین زمان برای سفر به جواهرده فصل بهار و تابستان است، چرا که زیبایی طبیعت این منطقه در این دو فصل به اوج خود می‌رسد و تماشای این همه زیبایی قطعا شما را شگفت‌زده خواهد کرد.
از جمله جاذبه‌های دیدنی این روستا می‌توان به آبشارها و رودهای فصلی، جنگل صفارود و چشمه‌های آب معدنی آن، دریاچه قو، مسجد آدینه، گورهای تاریخی گبری و...
اگر می‌خواهید که یک اقامت بی‌نظیر را در جواهرده رامسر تجربه کنید، پیشنهاد می‌کنیم که قبل از سفر نسبت به اجاره ویلا در شمال اقدام کنید تا با خیالی آسوده از گذراندن اوقات خود در این روستای ییلاقی نهایت لذت را ببرید.
از جاذبه های تفریحی این جزیره می توان به پارک دلفین ها در کیش، بولینگ مریم کیش، قلعه وحشت کیش، مرکز فلای دامون، نمایشگاه خزندگان کیش، آکواریوم کیش، غواصی در کیش و...
یکی از این مکان‌های پرطرفدار، آرامگاه فردوسی است که که در 20 کیلومتری مشهد و در شهر طوس و در یک باغ زیبا واقع شده است.