خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 19 بهمن 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

به زودی با موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی بر‌می‌گردیم ...

اردوهای نشاط دانش آموزی و دانشجویی در بوشهر برگزار می شود

مهر | استان‌ها | چهارشنبه، 05 بهمن 1401 - 13:41
بوشهر- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر گفت: اردوهای نشاط و شادابی دانش آموزی و دانشجویی در استان بوشهر با هدف بصیرت تعالی شخصیتی جوانان و نوجوانان برگزار می‌شود.
جوانان،نوجوانان،كارگروه،آموزي،دانش،دانشجويي،ايجاد،بصيرت،تعال ...

خلاصه خبر

افروغ با اشاره به برنامه ریزی الگوی اردوهای دانش آموزی، اظهار داشت: امیدواریم با کمک و همکاری دستگاه‌های اجرایی بخصوص آموزش و پرورش و دانشگاه‌ها یک فضای اردوی با نشاط و شادابی ایجاد شده تا در دل آن یک انس و الفت برای جوانان و نوجوانان ایجاد شود تا فضای صمیمی و سالم را برای نوجوانان و جوانان استان بوشهر ایجاد کنیم.
در این نشست اعضا در خصوص بررسی فضاهای تعاملی با نوجوانان و جوانان، بحث انس و ایجاد فضای ارتباطی محافل فرهنگی و هنری با نوجوانان و جوانان، برسی مشکلات موجود در تشکل‌ها و فضاهای اردویی استان، ایجاد فضای نشاط و شادابی در دل نوجوان و جوانان، ارتباط گیری و شبکه سازی، گره گشایی و پشتیبانی در این حوزه، کیفی برگزار شدن اردوها با همکاری دستگاه‌های اجرایی، احصاء قطب راهیان پیشرفت و مقاومت، شناسایی هویت ایرانی و اسلامی به بحث و گفتگو پرداختند.