خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

جمعه، 14 بهمن 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

به زودی با موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی بر‌می‌گردیم ...

افزایش قیمت بلیت هوایپما مورد تأیید ستاد تنظیم بازار نیست

مهر | اجتماعی و حوادث | چهارشنبه، 05 بهمن 1401 - 13:41
معاون دادستان تهران با بیان اینکه افزایش قیمت بلیت هوایپما مورد تأیید ستاد تنظیم بازار نیست، گفت: اضافه دریافت باید از سوی شرکت‌های هواپیمایی به مردم بازگردانده شود.
هواپيمايي،تنظيم،ستاد،بازار،سازمان،تهران،اضافه،افزايش،دادسراي ...

خلاصه خبر

معاون دادستان تهران اظهار کرد: افزایش قیمت مورد تأیید ستاد تنظیم بازار نیست و این اضافه دریافتی که در شرکت‌های هواپیمایی صورت گرفته حتماً باید به مردم و به مسافرین برگردانده شود.
وی بیان کرد: تعدادی از بلیت‌ها توسط آژانس‌ها به فروش رفته و باید اضافه دریافت از طریق آژانس‌ها با نظارت شرکت هواپیمایی برگردد.
معاون دادستان تهران اظهار کرد: باید مژده دهم حسب بررسی‌هایی که به عمل آورده و بر اساس مذاکراتی که داشتیم، شرکت‌ها تمکین کردند و با تذکراتی که دادسرای تهران به شرکت‌ها داده است، عرضه قیمت‌های خلاف قانون متوقف شده و سامانه‌ها و سیستم‌های هواپیمایی در حال به‌روزرسانی به حالت قیمت‌های قبل از دی ماه هستند.
وی درباره اینکه مردم چگونه وضعیت برگشت پول خود را پیگیری کنند نیز گفت: در گام اول خود شرکت‌های هواپیمایی موظف هستند پاسخگو باشند.