خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 13 بهمن 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

به زودی با موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی بر‌می‌گردیم ...

شانس تبرئه شدن دنی آلوز کاهش یافت

باشگاه خبرنگاران | ورزشی | چهارشنبه، 05 بهمن 1401 - 13:41
با تایید اتهام دنی آلوز حالا شانس تبرئه شدن او خیلی کم شده است.
آلوز،تجاوز،قرباني،اسپانيا،وقوع،پليس،بارسلونا،پرونده،گزارش،دن ...

خلاصه خبر

اتهام تجاوز ثابت شد
شانس تبرئه شدن دنی آلوز از اتهام تجاوز به شهروند اسپانیایی - اتفاقی که در روز سی‌ام ماه دسامبر سال ۲۰۲۲ رخ داد - به حداقل رسیده است.
مدارک و شواهد جدیدی درباره پرونده جنجالی ستاره سابق بارسلونا منتشر شده که ادعای بیگناهی او را زیر سؤال می‌برد و شاید میخ آخر را به تابوت شانس او برای تبرئه شدن بزند.
دو سناریوی متفاوت درباره شیوه دستگیری آلوز
در این راستا، نشریه کورئو نوشته که دنی آلوز بعد از صحبتی که با وکیل قبلی‌اش میراندا پوئنته ویلسون (کسی که اخیراً با او قطع همکاری کرد و جای خود را به کریستوبال مارتل داد) قبول کرد که داوطلبانه به بارسلونا برگردد و درباره شکایتی که از او صورت گرفته، توضیح دهد، اما بازیکن پیشین بارسلونا دقیقاً نمی‌دانسته که به چه دلیل از او شکایت شده و زمانی متوجه وخامت اوضاع می‌شود که همه مدارک و شواهد موجود دال بر تجاوز وی، مقابلش گذاشته می‌شود، چیز‌هایی که قبل از احضارش به اطلاع او رسانده نشده بود تا مبادا از بازگشت به اسپانیا خودداری کند.
با این حال او قول می‌دهد که به بارسلونا برگردد و پس از شرکت در مراسم خاکسپاری مادر همسرش در شهر تنریف، خودش را معرفی کند.