سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

برخورد قاطع با هرگونه تغییر غیرقانونی اراضی کشاورزی

مهر | استان‌ها | چهارشنبه، 05 بهمن 1401 - 13:30
رشت- فرماندار رشت تاکید کرد: با توجه به محدودیت زمین‌های کشاورزی در مناطق شمالی با هرگونه تغییر اراضی کشاورزی برخورد قاطع و قانونی صورت خواهد گرفت.
آب،امام،پناهي،كشاورزي،خشكبيجار،اراضي،روستايي،مشكلات،اشاره،رو ...

خلاصه خبر

امام پناهی با اشاره به اینکه روستا مناسب‌ترین مکان برای سرمایه گذاری تولیدی و اشتغال زا در حوزه‌های گوناگون و محل تأمین امنیت غذایی کشور است، گفت: با حذف کشاورزی، باغداری، صیفی کاری، دامپروری و فعالیت‌هایی این چنینی دیگر هویتی به نام روستا وجود خارجی نخواهد داشت.
فرماندار رشت با بیان اینکه بخش عمده مشکلات مناطق روستایی شهرستان، عواملی مشترک است، تصریح کرد: موضوعات و مشکلات موجود دسته بندی و به تفکیک حوزه کاری به دستگاه‌ها ابلاغ گردد تا با برنامه‌ریزی و اتخاذ تدابیر لازم شاهد تسریع در حل مسائل باشیم.
امام پناهی رفع مشکلات مطرح در حوزه آب شرب و فاضلاب را از مطالبات اصلی و بحق مردم خشکبیجار اعلام و اظهار داشت: در طی ۱۰ ماهه سپری شده از سال جاری، ۶ حلقه چاه عمیق موجود، بهسازی و شبکه کلرزنی آنها بروز رسانی شده و همچنین با انجام طرح مطالعاتی فاضلاب شهر خشکبیجار و همت قرارگاه جهادی امام حسن مجتبی (ع)، شاهد تحولات خوبی در زمینه آب شرب و فاضلاب منطقه خواهیم بود.