خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

دوشنبه، 13 آذر 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

گلایه بیرجندی ها از توزیع اینترنتی گوشت منجمد و پاسخ مدیران- اخبار خراسان جنوبی - اخبار استانها تسنیم

تسنیم | استان‌ها | چهارشنبه، 05 بهمن 1401 - 13:30
مدتی است که توزیع گوشت منجمد قرمز در استان آغاز شده که در بیرجند و قاینات توزیع از طریق سامانه پست سام انجام می شود، اما شهروندان معتقدند نمی توانند برای خرید اقدام کنند، چرا که با کلمه موجود نیست مواجه می شوند.
گوشت،بازار،تنظيم،توزيع،پست،قيمت،سامانه،ثبت،منجمد،خراسان،جنوب ...

خلاصه خبر

یکی از اقلام که نیاز اصلی برای خانوارها به حساب می‌آید تامین گوشت است.
چندی پیش بود که رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی از توزیع گوشت منجمد گوسفند و گوساله با قیمت تنظیم بازار در استان خبر داد و گفت: 49 تن گوشت گوسفندی و 98 تن گوشت منجمد گوساله در سطح استان در حال توزیع است.
وی ارزش میزان گوشت گوساله و گوسفندی منجمد را حدود 21 میلیارد تومان اعلام کرد و ادامه داد: 500 تن گوشت منجمد گوساله نیز از وزارتخانه درخواست کرده‌ایم که در صورت تامین این گوشت‌ها بین مردم توزیع می‌شود.
رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی با بیان اینکه در جلسه زیر کمیته تنظیم بازار که در استان خراسان جنوبی گرفتیم مقرر شد کالای تنظیم بازار که در حال حاضر گوشت منجمد است به نحوی توزیع شود که به دست مصرف کننده واقعی برسد، ادامه داد: در جلسات مقرر شد توزیع کالا در بیرجند و قاینات از طریق سامانه پست سام باشد و از آن جایی که قیمت گوشت تنظیم بازار با گوشت داخل بازار تفاوت قیمت زیادی دارد درخواست‌های زیادی برای ثبت نام وجود دارد.