خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

جمعه، 14 بهمن 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

به زودی با موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی بر‌می‌گردیم ...

تهاجم ترکیبی دشمن را باید با تهاجم پیشرفته و مداوم پاسخ داد

مهر | سیاسی، استان‌ها | چهارشنبه، 05 بهمن 1401 - 13:18
تربت حیدریه ـ فرماندار تربت حیدریه گفت: تهاجم ترکیبی دشمن را باید با تهاجم پیشرفته و مداوم پاسخ داد.
انقلاب،دشمن،حيدريه،تربت،جنگ،فرهنگي،افزاري،تركيبي،نظام،اسلامي ...

خلاصه خبر

به گزارش خبرنگار مهر، علی اکبر کی پور ظهر چهارشنبه در نشست شورای اداری تربت حیدریه اظهار کرد: از ابتدای انقلاب اسلامی جنگ پیوسته و مداوم وجود داشته و مبنای این جنگ‌ها، فتنه و شکل آن ترکیبی و هدفش نیز حذف مبانی سخت افزاری و نرم افزاری انقلاب است و بر همین اساس تهاجم ترکیبی دشمن را باید با تهاجم پیشرفته و مداوم پاسخ داد.
فرماندار تربت حیدریه بیان کرد: دشمن با جنگ نطامی، شبیخون و استحاله فرهنگی به دنبال فتنه و از بین بردن باورها و اعتقادات است، لذا وقتی فضا غبارآلود شود دشمن از هر حربه‌ای استفاده می‌کند، بر همین اساس باید با فتنه مقابله کرد و گذشته را ملاک امروز قرار ندهیم چرا که تاریخ ثابت کرده که هرکس بر گذشته خود تکبر ورزید عاقبت دیگری برای خود رقم زدن است.
وی تصریح کرد: از ابتدای انقلاب اسلامی جنگ پیوسته و مداوم وجود داشته و مبنای این جنگ‌ها، فتنه و شکل آن ترکیبی و هدفش نیز حذف مبانی سخت افزاری و نرم افزاری انقلاب است و بر همین اساس تهاجم ترکیبی دشمن را باید با تهاجم پیشرفته و مداوم پاسخ داد.
دشمن با ترور فکری و فرهنگی به دنبال تسخیر قلوب جوانان و نوجوانان است.
دشمنان انقلاب با ترور فکری به دنبال تسخیر قلوب پاک جوانان هستند