خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 09 بهمن 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

به زودی با موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی بر‌می‌گردیم ...

تذکر به وزیر آموزش و پروش درباره اجرایی شدن حقوق معلمان مهرآفرین- اخبار مجلس و دولت ایران - اخبار سیاسی تسنیم

تسنیم | سیاسی | چهارشنبه، 05 بهمن 1401 - 13:12
عضو هیئت رئیسه مجلس در جلسه علنی امروز تذکر نماینده اراک به وزیر آموزش و پرورش درباره لزوم اجرایی شدن حقوق معلمان مهرآفرین از مهرماه 1401 را قرائت کرد.
وزير،تذكر،لزوم،ضرورت،درخصوص،تسريع،جمهور،نمايندگان،رئيس،امور، ...

خلاصه خبر

-تذکر علیرضا ورناصری نماینده مسجدسلیمان به همراه جمعی از نمایندگان به وزیر امور خارجه؛ لزوم برخورد قاطعانه با مواضع چین و کشورهای حوزه خلیج فارس علیه تمامیت ارضی جمهوری اسلامی ایران.
- تذکر جبار کوچکی نژاد به وزیر امور اقتصادی و دارایی درباره لزوم واریز سود سهام بیمه ملت برای بازنشستگان کشوری، -تذکر وی به وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی درخصوص ضرورت تسریع در پرداخت کسورات بازنشستگان کشوری و همچنین ضرورت پرداخت مطالبات ایثارگری بازنشستگی کشوری، تذکر وی به رئیس جمهور درخصوص لزوم تسریع در ارائه قانون برنامه هفتم توسعه کشور، تذکر وی به وزیر نیرو درخصوص تجدیدنظر درباره رودخانه سپیدرود
- تذکر محمدرضا احمدی به وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی درباره لزوم رعایت عدالت و بومی گزینی در اشتغال افراد متقاضی کار در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و زیرمجموعه های این وزارتخانه، تذکر وی به وزیر دادگستری درخصوص لزوم تسریع در صدور احکام بازداشت شدگان اخیر و افزایش حمایت از آمرین به معروف و ناهیان از منکر، تذکر وی به وزیر آموزش و پرورش ضرورت توجه به دانش آموزان و دبیران و همچنین امکانات، تجهیزات مدارس در تراز انقلاب اسلامی، تذکر وی به وزیر کشور و رئیس جمهور درخصوص ضرورت حمایت مالی و معنوی از مدافعان امنیت کشور و تسریع در برخورد با هنجارشکنان اجتماعی