خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 09 بهمن 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

به زودی با موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی بر‌می‌گردیم ...

افشای راز قتل راننده سمند با دستگیری ۲ معتاد

مشرق | اجتماعی و حوادث | چهارشنبه، 05 بهمن 1401 - 12:57
دو معتاد که به عنوان مسافر سوار خودروی پیرمردی شده و او را کشته بودند بعد از ۳ ماه با تلاش پلیس شهرستان نجف‌آباد دستگیر شدند.
شهرستان،پيرمرد،كارآگاهان،مقتول،سوار،مواد،خودروي،ورودي،انتظام ...

خلاصه خبر

کارآگاهان در کمترین زمان هویت مقتول را به دست آورده و خانواده او را در جریان قرار دادند.
تحقیقات کارآگاهان ادامه داشت تا اینکه خودروی شخصی مقتول که در ورودی یکی از شهرهای اطراف این شهرستان رها شده بود توسط یکی از گشت‌های انتظامی کشف و با بررسی تراکنش حساب بانکی مقتول مشخص شد مبلغ ۲ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان از حساب وی برداشت شده است.
سرانجام پس از چندین هفته تلاش شبانه‌روزی مشخص شد مقتول حین مراجعه به شهر خود در بین راه دو نفر را به‌عنوان مسافر سوار کرده که بررسی‌ها نشان داد یکی از آنها دارای ۴ فقره و دیگری دارای ۶ فقره سابقه کیفری در زمینه خرید و فروش مواد و سرقت هستند.با به دست آمدن این اطلاعات متهمان تحت تعقیب قرار گرفته و پس از گذشت ۳ ماه از وقوع حادثه مخفیگاه این افراد در یکی از استان‌های غربی کشور شناسایی و مأموران پس از هماهنگی با مرجع قضایی، آنها را در یک عملیات غافلگیرانه و ضربتی دستگیر و به پلیس آگاهی شهرستان نجف‌آباد منتقل کردند.
همان روز طرح سرقت از یک راننده مسافرکش را ریختیم.
در بین راه راننده برای خرید توقف کرد و وارد یک مغازه شد من هم با او به مغازه رفتم و همان جا رمز کارت عابر بانکش را به خاطر سپردم و بعد با هم سوار خودرو شدیم.نزدیکی‌های نجف‌آباد دستمال یزدی دور گردنش پیچانده و او را خفه کردم.