خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

سه شنبه، 11 بهمن 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

به زودی با موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی بر‌می‌گردیم ...

حوزه تولیدات دیجیتال و بازی‌ها در حد مسائل هسته‌ای است

مهر | فرهنگی و هنری | چهارشنبه، 05 بهمن 1401 - 12:41
مسلم معین گفت: حوزه تولیدات دیجیتال، نرم افزار های موبایلی و بازی ها یک رویداد هسته ای فضای مجازی است.
رويداد،مجازي،فضاي،سازمان،بسيج،حوزه،توليد،تيم،شركت،مرحله،برگز ...

خلاصه خبر

مسئول سازمان فضای مجازی بسیج گفت: برای چهارمین سال متوالی امسان نیز در آبان ماه مرحله استانی این رویداد برگزار شده و در حال حاضر مرحله نهایی برگزار می شود در مرحله استانی نیز تمام تیم ها در یک سالن با موضوعات از پیش تعیین نشده در سه رشته پویانمایی، نرم افزارهای تلفن همراهف بازی های موبایلی ۴۸ ساعت متمادی روی موضوعات کار می کنند.
وی با اشاره به اینکه تعداد بانوان شرکت کننده در این رویداد افزایش ۳۵ درصدی داشته است گفت: ۵۶۲ نفر در بخش پویانمایی، ۲۲۸ نفر در بخش نرم افزارهای تلفن همراه و ۱۳۵ نفر در بخش بازی های تلفن همراه در این رویداد شرکت داشته اند که از این میان ۲۵۰۰ شرکت کننده آقایان و ۱۵۰۰ نفر از بانوان در مرحله استانی و گروه سنی نوجوان و جوانان بوده اند.
مسئول سازمان فضای مجازی بسیج افزود: در تاریخ نهم تا ۱۱ بهمن ماه در سالن تخصصی رویداد تولید محتوا لانه جاسوسی ۱۱۸ تیم برگزیده و ۶۰۰ تیم شرکت کننده در این محفل حضور دارند که از این میان ۴۱ تیم در بخش پویانمایی، ۲۸ تیم در بخش تولید کننده بازی های تلفن همراه و ۳۷ تیم تولید کننده نرم افزار های تلفن همراه هستند.