خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 19 بهمن 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

به زودی با موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی بر‌می‌گردیم ...

رسوب 62 هزار موتور سیکلت و خودرو در استان فارس- اخبار فارس - اخبار استانها تسنیم

تسنیم | استان‌ها | چهارشنبه، 05 بهمن 1401 - 12:12
رئیس کل دادگستری استان فارس از رسوب 62 هزار موتور سیکلت و خودرو در استان فارس خبر داد و گفت: تا پایان سال این خودروها به مزایده گذاشته می شود.
اجراي،مزايده،استان،نقليه،وسائل،قضايي،اقدام،تكليف،دستور،فارس، ...

خلاصه خبر

وی با بیان این مطلب که با اجرای این دستور العمل قریب به 46 هزار دستگاه موتور سیکلت و 16 هزار خودرو تعیین تکلیف خواهد شد تأکید کرد: مدت اجرای دستور العمل اجرایی تعیین تکلیف وسائل نقلیه تا پایان امسال است و رؤسا و دادستان‌های حوزه‌های قضایی سراسر استان نسبت به اجرای مفاد آن به نحو تعیین شده اقدام خواهند کرد.
وی با اشاره به اینکه این مزایده به صورت تجمیعی برگزار می‌شود و شرکت‌های ثبت شده مجاز در امر اسقاط از سراسر کشور مجاز به شرکت در مزایده هستند تصریح کرد: آگهی مزایده در اجرای ماده 122 قانون اجرای احکام مدنی از طریق صدا و سیمای مرکز فارس و سایر رسانه‌های مکتوب و مجازی در مدت یک ماه پیش از انجام مزایده منتشر می‌شود.
این مقام قضایی استان در ادامه تأکید کرد: مالکان و متصرفان این اموال چنانچه وسیله نقلیه آنان شرایط ترخیص داشته باشد تا قبل از انجام مزایده می‌توانند با پرداخت هزینه‌های پارکینگ داری و سایر هزینه نسبت به ترخیص آن اقدام کنند در غیر این صورت، با حضور کارشناسان پلیس نسبت به اوراق و اسقاط وسیله نقلیه اقدام و گاهی اسقاط تحویل مالک می‌شود.