خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 19 بهمن 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

به زودی با موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی بر‌می‌گردیم ...

بیانیه باشگاه هوادار: دنیای هوادار و ساکت واقعی است نه مجازی!- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم

تسنیم | ورزشی | چهارشنبه، 05 بهمن 1401 - 11:57
باشگاه هوادار در بیاینه ای اشاره کرد: اگر چه در دنیای مجازی تلاش بسیاری شد تا عملکرد گروه شریف داوری دیدار هفته گذشته هوادار زیر سوال برود، جملگی کارشناسان داوری اما اعتقاد دارند در دنیای واقعی اشتباهی رخ نداده است!
ديدار،داوري،هوادار،پايان،داوران،عملكرد،زمين،هفته،عنوان،سهوي، ...

خلاصه خبر

پیش از این نیز گفته شد که ادعاهای تند مطرح شده در رابطه با عملکرد داوران پس از پایان دیدار که ظاهرا تا پیش از آغاز دیدار آینده‌شان نیز ادامه دارد در کنار اعتراض‌های غیر طبیعی در جریان دیدار، تا زمانی که صرفا در جهت منافع تیمی خود باشد ایراد کم‌تری دارد چرا که انتخاب شیوه مذکور یک سلیقه شخصی به شمار می‌رود اما این که در جریان دیدار با اعتراض پی در پی سعی شود قضاوت گروه داوری را به زیان هوادار تحت تاثیر قرار دهند، نه جوانمردانه است، نه حرفه‌ای و اما هر چه نتوانسته‌اند هوادار را به عنوان یک باشگاه سود برده از مسئله داوری هفته گذشته نشان دهند اما کاملا موفق بوده‌اند نماینده پایتخت را به عنوان باشگاهی که از مظلوم نمایی و بهانه تراشی گریزان است معرفی نمایند!
در فصل جاری لیگ برتر و در پایان شانزدهمین هفته رقابت‌ها حتی یک اخطار ساده نیز بابت اعتراض به عملکرد گروه داوری نصیب ساکت الهامی سرمربی هوادار نشده است و علی رغم تمامی اشتباهات سهوی داوران شریف ایران زمین که بالانشینی ما را به میانه نشینی در جدول رده بندی تبدیل کرده‌اند، در تمامی نشست‌های خبری پس از پایان دیدار نه تنها هرگز انتقادی از سوی کادر فنی طرح نشده که همواره حتی در روز چشیدن طعم شکست و تساوی نیز در اقدامی غیرمعمول لب به تمجید از عملکرد داوران در هر شرایطی گشوده شده است!