خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 19 بهمن 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

به زودی با موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی بر‌می‌گردیم ...

انتقال گاز به شهرهای پول و کجور با بسکت های تریلی انجام می شود

مهر | استان‌ها | چهارشنبه، 05 بهمن 1401 - 11:45
نوشهر- فرماندار نوشهر با بیان این که اکنون انتقال گاز به شهرهای پول و کجور به صورت بسکت های تریلی انجام می شود، اتصال این دو شهر به شبکه سراسری گاز را لازم برشمرد.
گاز،كجور،گازرساني،پروژه،نوشهر،پول،انتقال،شهرستان،فشار

خلاصه خبر

فرماندار نوشهر با اظهار اینکه انتقال گاز با بسکت های تریلی مشکلات فراوانی برای شهروندان این شهرها ایجاد کرد، چرا که گاهی اوقات به خاطر لغزندگی جاده‌های برفگیر کجور و نیز گرفتار شدن این خودروها در محاصره برف گاز شهروندان قطع می‌شود و باید هرچه زودتر با اتصال این دوشهر و کل بخش به شبکه سراسری گاز، از این چالش همه روز در انتقال این بسکت ها و مخاطرات آن خارج شویم.
به گزارش مهر، لازم به ذکر است، طرح گازرسانی به روش گاز فشرده (CNG) در شهرهای پول و کجور در شهریورماه سال ۱۳۹۷ با اشتراک یکهزار و ۴۰۰ خانوار به بهره برداری رسید وطبق برنامه‌ریزی ها، برای تأمین گاز مردم این بخش هر روز ۶ دستگاه تریلر، گاز سی ان جی را به شکل کپسول از نوشهر و چالوس به ایستگاه‌های تقلیل فشار گاز در شهرهای پول و کجور انتقال داده و پس از کاهش فشار گاز وارد شبکه گاز شهری می‌شود.