خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 16 آذر 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

نابودی حیات وحش و منابع طبیعی کشور قابل جبران نیست

مهر | اجتماعی و حوادث، استان‌ها | چهارشنبه، 05 بهمن 1401 - 11:23
اصفهان- معاون طبیعی و تنوع زیستی سازمان حفاظت محیط‌زیست کشور گفت: بخش زیادی از ذخایر ژنتیکی و تنوع زیستی طی ۷۰ سال اخیر از بین رفته‌اند و ادامه این روند در آینده قابل جبران نخواهد بود.
كشور،زيستي،اصفهان،طبيعي،تنوع،حفاظت،سازمان،اكوتوريسم،زيست،محي ...

خلاصه خبر

به گزارش خبرنگار مهر، حسن اکبری صبح امروز در نشست معاونان طبیعی و تنوع زیستی محیط زیست کشور که در اصفهان برگزار شد، با بیان اینکه سازمان حفاظت محیط‌زیست در سطح کلان سازمان مظلومی است، اظهار داشت: مظلوم ترین بخش در این سازمان نیز حیات وحش و طبیعت است؛ این به این معنا نیست که در سایر بخش‌های محیط زیست وضعیت خوبی داریم اما برای مثال آلودگی هوا رسوا کننده است زیرا دیده می‌شود اما نابودی حیات وحش دیده نمی‌شود.
معاون محیط‌زیست طبیعی و تنوع زیستی سازمان حفاظت محیط‌زیست کشور تصریح کرد: اگر روند نابودی منابع طبیعی کشور با همین روند ادامه داشته باشد و از بین برود در آینده قابل جبران نیست.‌
به گزارش مهر، نشست ۲ روزه معاونان طبیعی و تنوع زیستی ادارات کل حفاظت محیط‌زیست سراسر کشور به میزبانی اصفهان در حال برگزاری است.