خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

جمعه، 14 بهمن 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

به زودی با موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی بر‌می‌گردیم ...

جنگ همه ما را «خاکستری» ‌می‌کند/ «پایان باز» به تئاتر هم رسید

مهر | فرهنگی و هنری | چهارشنبه، 05 بهمن 1401 - 11:22
نمایش «خاکستری» به کارگردانی پریا امینی که درباره تاثیرات جنگ بر رفتار و اندیشه افراد است از جمله آثار بخش بین الملل این دوره از جشنواره تئاتر فجر محسوب می‌شود که روز گذشته به صحنه رفت.
نمايش،جنگ،خاكستري،اميني،دست،پريا،داستان،پايان،آلماني،تئاتر،ر ...

خلاصه خبر

به گزارش خبرنگار مهر، تالار چهارسوی مجموعه تئاتر شهر در چهارمین روز از اجراهای صحنه‌ای جشنواره تئاتر فجر میزبان نمایش «خاکستری» به نویسندگی و کارگردانی پریا امینی بود که از شهرکرد برای حضور در بخش بین‌الملل جشنواره پذیرفته شده است.
«خاکستری» بر این نکته تاکید دارد که افراد در هر ۲ جبهه دوست و دشمن وقتی درگیر اتفاقاتی چون جنگ می‌شوند، مجبور هستند احساسات و عواطف خود را زیر پا گذاشته و دست به کارهایی بزنند که در حالت عادی قادر به انجامش نیستند.
این پایان ناگهانی به شکلی بود که تا چند ثانیه مخاطبان متوجه تمام شدن نمایش نشدند و در انتظار بقیه داستان بودند اما با روشن شدن چراغ‌های سالن و رورانس بازیگران روی صحنه باور کردند که نمایش به پایانی باز رسیده است.
فاطمه امینی، عرفان ربیعی و پریا امینی بازیگران این نمایش هستند که سه شنبه ۴ بهمن ماه در ۲ نوبت ۱۸:۳۰ و ۲۰:۳۰ در تالار چهارسو به صحنه رفت.