خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 12 آذر 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

هیچ مکتب اخلاقی توهین به بهانه آزادی را نمی‌پذیرد

مهر | استان‌ها | چهارشنبه، 05 بهمن 1401 - 11:11
اصفهان- مسئول هماهنگ‌کننده عقیدتی سیاسی ارتش در استان‌های اصفهان، یزد و چهارمحال‌وبختیاری گفت: در هیچ مکتب اخلاقی توهین به بهانه آزادی مورد قبول نیست.
ايران،مرجعيت،توهين،سياسي،اشاره،اسلامي،ديني،فرانسه،دشمن،ارتش، ...

خلاصه خبر

حجت‌الاسلام والمسلمین حسین قاسمی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر با اشاره به اهانت بی‌شرمانه نشریه‌نما «شارلی ابدو» به مرجعیت دینی و سیاسی مسلمانان، اظهار داشت: توهین به مرجعیت دینی و سیاسی مردم مسلمان ایران توهین به ملت شریف ایران است که در تمام دوره‌های تاریخی مهد فرهنگ و تمدن بوده‌اند.
مسئول هماهنگ‌کننده عقیدتی سیاسی ارتش در استان‌های اصفهان، یزد و چهارمحال‌وبختیاری با بیان اینکه دشمنان می‌دانند که از صدر اسلام تاکنون خصوصاً در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بزرگترین ضربه‌ایی که بر آنها وارد شده و بالاترین ضربات را که طاغوت و استکبار خورده‌اند از ناحیه رهبران شیعه و از طریق علمای تشییع است، تاکید کرد: آنها با توهین به مرجعیت دینی و سیاسی، قلب میلیون‌ها انسان آزاده را جریحه‌دار کردند؛ این رفتارهای غیرانسانی دلیلی جز این ندارد که دشمنان انقلاب اسلامی توطئه‌های خود علیه مردم شریف ایران را نقش بر آب می‌بینند و به خوبی می‌دانند دلیل شکست آنها، پیوند قلبی مردم مؤمن ایران و مردم آزاده منطقه با شخصیت گرانقدر ملی و مرجعیت بزرگ دینی است.
توهین به مقدسات ملت ایران نشان از استیصال و درماندگی دشمن است
حجت‌الاسلام قاسمی یادآوری شد: هنوز هزاران جمجمه شهدای انقلاب الجزایر از مردان، زنان و کودکان بی‌گناه مسلمان الجزایر که بدست اشغالگران متجاوز ارتش فرانسه به شهادت رسیدند در موزه مردم شناسی پاریس نگهداری می‌شود.
مرجعیت عامل ایستادگی مردم در مقابل دشمن
وی با اشاره به شکست دشمن در جنگ ترکیبی و پول‌پاشی در جهت به راه انداختن جنگ داخلی در ایران از طریق ایجاد اغتشاش، خاطرنشان کرد: استکبار جهانی فهمیده عامل اصلی ایستادگی مردم در مقابل دشمن مرجعیت سیاسی و دینی است.