خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 09 بهمن 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

به زودی با موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی بر‌می‌گردیم ...

دستگیری اعضای ۱۲ تیم تروریستی وابسته رژیم صهیونیستی در ایران

مشرق | سیاسی | چهارشنبه، 05 بهمن 1401 - 11:11
وزیر اطلاعات از دستگیری اعضای ۱۲ تیم تروریستی وابسته رژیم صهیونسیتی در ایران خبر داد و گفت: این تیم‌های تروریستی قصد داشتند با عملیات‌های مختلف انتقام شکست‌های اخیر را ‌بگیرند.
استان،اطلاعات،خطيب،دشمنان،دشمن،قصد،مسئولان،اشاره،حضور،زنجان، ...

خلاصه خبر

به گزارش مشرق، حجت‌الاسلام سیداسماعیل خطیب شامگاه سه شنبه در آیین تکریم و معارفه مدیرکل اطلاعات استان زنجان با بیان اینکه دشمن در مقابل وحدت و انسجام مردم، مسئولان، فرهیختگان و نخبگان دچار استیصال شده است، اظهار داشت: دست دشمنان با هر توطئه‌ای برای مردم رو شده است.
وی با بیان اینکه دشمن از ابتدای انقلاب تا کنون به فکر براندازی نظام جمهوری اسلامی ایران بوده است، گفت:دشمن از دشمنی خود دست نخواهد کشید و همواره به فکر توطئه‌های جدید است.
وی همچنین به اقدامات دشمنان علیه سپاه پاسداران اشاره کرد و گفت: مردم و مسئولان با همدلی و اتحاد بار دیگر از سپاه پاسداران حمایت کرده و موجب دلگرمی سپاه شدند.
در پایان جلسه شورای تامین استان از خدمات خادمی مدیرکل سابق اطلاعات استان تقدیر و مدیرکل جدید اطلاعات استان زنجان معرفی شد.