خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

دوشنبه، 10 بهمن 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

به زودی با موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی بر‌می‌گردیم ...

وزیر اطلاعات: اعضای 12 تیم تروریستی وابسته رژیم صهیونیستی در ایران دستگیر شدند- اخبار زنجان - اخبار استانها تسنیم

تسنیم | استان‌ها | چهارشنبه، 05 بهمن 1401 - 10:50
وزیر اطلاعات از دستگیری اعضای 12 تیم تروریستی وابسته رژیم صهیونیستی در ایران خبر داد و گفت: این تیم های تروریستی قصد داشتند با عملیات های مختلف انتقام شکست های اخیر را بگیرند.
استان،اطلاعات،خطيب،زنجان،دشمنان،دشمن،قصد،مسئولان،اشاره،حضور، ...

خلاصه خبر

به گزارش خبرگزاری تسنیم از زنجان، حجت‌الاسلام سید‌اسماعیل خطیب شامگاه سه شنبه در آیین تکریم و معارفه مدیرکل اطلاعات استان زنجان با بیان اینکه دشمن در مقابل وحدت و انسجام مردم، مسئولان، فرهیختگان و نخبگان دچار استیصال شده است، اظهار داشت: دست دشمنان با هر توطئه‌ای برای مردم رو شده است.
وی همچنین به اقدامات دشمنان علیه سپاه پاسداران اشاره کرد و گفت: مردم و مسئولان با همدلی و اتحاد بار دیگر از سپاه پاسداران حمایت کرده و موجب دلگرمی سپاه شدند.
به گزارش تسنیم، در پایان جلسه شورای تامین استان از خدمات خادمی مدیرکل سابق اطلاعات استان تقدیر و مدیرکل جدید اطلاعات استان زنجان معرفی شد.
لازم به ذکر است حضور در مزار شهدای زنجان، حضور در آستان مقدس امامزاده سید ابراهیم(ع) و دیدار با نماینده ولی فقیه در استان بخشی از برنامه سفر یک روزه حجت‌الاسلام خطیب در استان بود.