خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

جمعه، 14 بهمن 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

به زودی با موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی بر‌می‌گردیم ...

توافق ایران و سوریه برای همکاری‌های مشترک در عرصه سینمای مقاومت

مشرق | فرهنگی و هنری | چهارشنبه، 05 بهمن 1401 - 10:50
هنرمندان و فیلم‌سازان جمهوری اسلامی ایران و سوریه در بستر هفدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت همکاری خواهند کرد.
مقاومت،فيلم،جشنواره،سوريه،ديدار،مقدس،سينماي،دفاع،روايت،انقلا ...

خلاصه خبر

در این دیدار که در شهرک سینمایی انقلاب و دفاع مقدس بنیاد فرهنگی روایت فتح برگزار شد، طرفین نسبت به همکاری های مشترک در عرصه تولیدات سینمایی، فیلم های مستند، کوتاه، سریال که بیانگر مسائل مشترک منطقه و خاورمیانه و محور مقاومت اسلامی است به گفتگو و تبادل نظرپرداختند.
در ادامه این دیدار سید محمد حسینی مدیرعامل انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس گفت: در خصوص تولیدات سینمایی در قالب های تولید فیلم های کوتاه، بلند و مستند به ویژه در حوزه مقاومت، تجارب و ظرفیت های خوبی وجود دارد که می توان با تجمیع ظرفیت ها و بهره بردن از امکانات دو کشور تولیدات مناسب و استانداردی را در حوزه سینمای مقاومت تولید کرد.
هفدهمین جشنواره بین المللی فیلم مقاومت به همت انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس بنیاد فرهنگی روایت فتح در بخش های اصلی، دفاع مقدس، نسل روایت، روایت قلم، نقد و پژوهش و جهان بدون اسرائیل اسفندماه سال جاری در خلیج فارس برگزار خواهد شد و علاقمندان می توانند تا ۲۳بهمن ۱۴۰۱ آثار خود را از طریق تارنمای جشنواره به نشانی www.iranmff.com ارسال نمایند.