خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 09 بهمن 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

به زودی با موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی بر‌می‌گردیم ...

برگزاری مجمع انتخاباتی ۹ فدراسیون تا پایان سال جاری

باشگاه خبرنگاران | ورزشی | چهارشنبه، 05 بهمن 1401 - 10:50
مدیرکل امور مشترک فدراسیون‌های ورزشی با اشاره به انتخاب روسای ۲ فدراسیون‌های گلف و اسکواش از برگزاری مجامع انتخاباتی ۹ فدراسیون دیگر تا پایان سال جاری خبر داد.
برگزاري،اسفندماه،انتخاباتي،ورزش،مجامع،جوانان،مجمع،برگزار،وزا ...

خلاصه خبر

آرش فرهادیان با اشاره به برگزاری ۹ مجمع انتخاباتی تا پایان سال جاری گفت: از ۱۲۰ روز گذشته، با هماهنگی‌های انجام شده با وزیر و معاون توسعه ورزش حرفه‌ای و قهرمانی وزارت ورزش و جوانان، فرایند ثبت نام فدراسیون‌های ورزشی‌ای که دوره ریاست آن‌ها به پایان رسیده بود طبق اساسنامه انجام شد و تمام موارد مربوط به انتخابات بر اساس مقرارت به انجام رسید.
فرهادیان در ادامه گفتگو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان به برگزاری ۲ جلسه با روسای فدراسیون‌های ورزشی با حضور وزیر ورزش و جوانان و معاونان وزارتخانه، تا پایان سال جاری اشاره کرد و گفت: در این جلسه مسائل مربوط به وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون‌های ورزشی مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت، همچنین در فروردین و اردیبهشت سال آینده نیز چندین مجمع انتخاباتی برگزار خواهیم کرد که متعاقبا اسامی و تاریخ برگزاری مجامع اعلام خواهد شد.