خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 12 بهمن 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

به زودی با موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی بر‌می‌گردیم ...

تلاش دشمنان خللی در عزم سپاه ایجاد نمی کند

مهر | استان‌ها | چهارشنبه، 05 بهمن 1401 - 10:17
قزوین- فرماندار قزوین با بیان اینکه در سخت‌ترین شرایط سپاه ثابت کرده است که در وسط میدان و مدافع حقوق مردم است، گفت: دشمنی‌ها خللی در عزم سپاه ایجاد نخواهد کرد.
سپاه،دشمنان،كشور،دنبال،اقدامات،اعلام،دشمني،كاظمي،تروريست،بزن ...

خلاصه خبر

به گزارش خبرنگار مهر، عباس کاظمی صبح چهارشنبه در جلسه ستاد هماهنگی دهه فجر شهرستان ضمن تقدیر از اقدامات سپاه پاسداران در سال ۱۴۰۱ به خصوص در حوزه‌های محرومیت زدایی، تصریح کرد: علت دشمنی جبهه استکبار با سپاه برای ملت ایران و همه‌ی ملت‌های آزاده روشن و معلوم است، آنچه سپاه را از جهات مختلف متفاوت کرده الگو و سبک مدیریتی در طول سال‌های متمادی است که باعث شده همیشه اثرگذار باشد و دشمنان را وادار به عقب نشینی کند.
فرماندار قزوین خاطرنشان کرد: علت دشمنی با سپاه نیز همین مسائل است، دشمن از سر استیصال سپاه را تروریست اعلام کرده است، قطعاً سپاه از این موضوع نه تنها آسیب نمی‌بیند بلکه قبل از اینکه دشمنان از این اقدام بهره ببرند و در فضای داخلی کشور تأثیری بگذارند، سپاه نزد مردم جایگاه بالاتری پیدا خواهد کرد و محبوب تر هم خواهد شد.