خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 16 آذر 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

پادوانی: هیچ حمایتی از جانب باشگاه استقلال یا فیفا نداشتم/ این پرونده مربوط به نسل های آینده فوتبالیست ها است- اخبار فوتبال جهان - اخبار ورزشی تسنیم

تسنیم | ورزشی | چهارشنبه، 05 بهمن 1401 - 10:17
مدافع پیشین تیم فوتبال استقلال می گوید در تمام طول دوران مصدومیتی که منجر به فلج شدنش شد، هیچ حمایتی نه از جانب باشگاه استقلال داشته، نه از جانب فیفا.
باشگاه،استقلال،پرونده،اعلام،پرو،فيفا،ادعاي،حكميت،رد،بازيكن،آ ...

خلاصه خبر

پادوانی که از استقلال به دلیل بی‌احتیاطی و تشخیص اشتباه پزشکان تیم به کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) و دادگاه حکمیت ورزش (CAS) شکایت کرده بود و ادعای غرامت از باشگاه سابق خود کرده بود، در نهایت به نتیجه دلخواهش نرسید و CAS هم به مانند AFC این ادعای او را رد کرد.
اتحادیه فوتبالیست‌های حرفه‌ای (فیف پرو) روز گذشته (سه‌شنبه) اعلام کرد ادعای لئاندرو پادوانی علیه باشگاه استقلال تهران در دادگاه حکمیت ورزش رد شد.
بنابراین این یک تصمیم مهم برای بازیکنانی است که به دلیل برخورد سهل‌انگارانه باشگاه خود آسیب دیده‌اند».
پادوانی که ازدواج کرده و یک پسر دارد و اکنون در مسابقات پارا شنا شرکت می‌کند و پارالمپیک 2024 پاریس را هدف قرار داده است، در مورد پرونده حقوقی خود گفت: من هیچ بیمه‌ای نداشتم، هیچ حمایتی از جانب باشگاه یا فیفا نداشتم.