خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 12 بهمن 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

به زودی با موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی بر‌می‌گردیم ...

نباید اجازه گستاخی بیشتر به رژیم جعلی صهیونیستی داد

باشگاه خبرنگاران | سیاسی | چهارشنبه، 05 بهمن 1401 - 10:08
وزیر دفاع و پشتیبانی نیرو‌های مسلح، گفت: رژیم جعلی صهیونیستی فقط زبان زور و قدرت را می‌فهمد، نباید اجازه گستاخی بیشتر به آن رژیم را داد.
سوريه،دفاع،وزير،آشتياني،ديدار،كشور،تأكيد،ايران،امير،محور،مقا ...

خلاصه خبر

سپهبد علی محمود عباس وزیر دفاع سوریه با حضور در ستاد وزارت دفاع با امیر سرتیپ آشتیانی وزیر دفاع و پشتیبانی نیرو‌های مسلح جمهوری اسلامی دیدار و گفتگو کرد.
وزیر دفاع در این دیدار در سخنانی با درود به روح پرفتوح حضرت امام خمینی (ره) و عالی جناب مرحوم حافظ اسد که بنیان‌گذاران روابط راهبردی دو کشور بودند، گفت: امروز بخش زیادی از عمق راهبردی دو کشور ناشی از امتزاج خون رزمندگان ایرانی و سوری در مبارزه با گروه‌های تروریستی و تکفیری است.
وزیر دفاع با بیان اینکه ارتش و ملت بزرگ و قهرمان سوریه توانسته است در برابر هجوم گسترده گروه‌های تروریستی تکفیری و حامیان خارجی آن‌ها به پیروزی برسد، افزود: حضور رزمندگان محور مقاومت در کنار رزمندگان سوری در مبارزه با گروه‌های تروریستی _تکفیری یک نمونه و الگوی موفق بوده است و نشان داد، حلقه‌های محور مقاومت در عرض هم قرار داشته و در تعامل و تکامل با یکدیگر هستند که معنا پیدا می‌کنند؛ الگوی موفقی که از گسترش تروریزم به بسیاری از مناطق جهان جلوگیری کرد.
وزیر دفاع سوریه با اشاره به حماسه آفرینی‌ها و رشادت‌های محور مقاومت برای حفظ امنیت منطقه از نقش جمهوری اسلامی ایران در این رابطه قدردانی کرد و گفت: تلاش می‌کنیم سطح روابط و همکاری‌ها ارتقا و گسترش یابد.