خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

سه شنبه، 11 بهمن 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

به زودی با موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی بر‌می‌گردیم ...

جزیره‌ای پر حاشیه به نام فدراسیون وزنه برداری/ نه از نظارت خبری است نه از انتخابات

باشگاه خبرنگاران | ورزشی | چهارشنبه، 05 بهمن 1401 - 10:06
با گذشت بیش از۷ماه از سرپرستی سجاد انوشیروانی در فدراسیون وزنه برداری هنوز کوچکترین قدم برای برگزاری انتخابات نیست.
فدراسيون،وزنه،سرپرست،ورزش،تيم،انتخابات،وزارت،دبير،فعلي،مجمع، ...

خلاصه خبر

نکته قابل توجه در این داستان این است که بسیاری از همراهان قدیمی از جمله خزانه دار ،سرپرست تیم ملی، سرپرست اردو ،نایب رئیس بانوان ،مدیر روابط بین الملل و...
در این میان انتقادها نسبت به دبیر فدراسیون که مسئولیت اجرایی دارد هم کم نیست .برخی از عدم آگاهی واشراف به آیین نامه ها واساسنامه ، تسویه حساب های شخصی ،چینش مجمع ، اهدای پست های مهم فدراسیون به نزدیکان و دخالت در امور فنی و تخصصی در فدراسیون وزنه برداری گله می کنند، مواردی که خود به تنهایی برای
حتی هیات رئیسه شامل سرپرست ،نایب رییس ،دبیر و کارشناس خبره هم که باید زمان انتخابات را تصویب کند از تیم فعلی هستند که همگی باید از مجمع رای اعتماد بگیرند.
سوال خانواده وزنه برداری این است که چرا نظارت معاونت ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان بر عملکرد فدراسیون وزنه برداری ابهام آمیز است ؟انتظار می رود پولادگر که خود از روسای موفق و کاربلد ورزشی است توجه و تذکر ویژه ای در خصوص عملکرد کادر سرپرستی فدراسیون وزنه برداری داشته باشد.