خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 09 بهمن 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

به زودی با موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی بر‌می‌گردیم ...

سرمایه گذاران و اشتغال افرینان به صورت ویژه حمایت می شوند

مهر | استان‌ها | چهارشنبه، 05 بهمن 1401 - 09:56
شیراز- استاندار فارس گفت: با توجه به توانمندی های استان فارس در جذب سرمایه گذاران داخلی و خارجی از سرمایه گذاری و اشتغال آفرینی در فارس به طور ویژه حمایت می‌کنیم.
فارس،سرمايه،استان،استانداري،جلسه،اقتصادي،اقليد،براتي

خلاصه خبر

در این جلسه علی براتی با ارائه گزارشی از سرمایه گذاری این مجموعه در شهرستان اقلید و دیگر نقاط استان فارس گفت: با حمایت و همراهی مسئولین شهرستانی و استانی بزودی شاهد اتفاقات خوبی در حوزه‌های مختلف صنعت در سطح شهرستان اقلید و استان فارس خواهیم بود که می‌تواند کمک شایانی در بحث اشتغالزایی در استان فارس باشد.
در این جلسه محسن ربانی زاده معاون اقتصادی استاندار فارس به تبیین ظرفیت‌های مستعد اقتصادی و ظرفیت ویژه حقوقی استانداری فارس در راستای هموار سازی مسیر سرمایه گذرای موفق در استان پرداخت و گفت: سرمایه گذاری در حوزه‌های مختلف و بنا به پتانسیل‌های موجود هر منطقه از استان فارس از موارد مورد تاکید مدیران این استان است و هموار سازی مسیر سرمایه گذاری به نحوی که بهترین اتفاق ممکن رخ دهد از اهداف مجموعه استانداری می‌باشد.