خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

سه شنبه، 11 بهمن 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

به زودی با موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی بر‌می‌گردیم ...

بذری: مشکل بزرگ مازندران، رقبای مازندرانی هستند/ رضایی در انتخابی استانی و مجدد باخته بود- اخبار کشتی و وزنه برداری - اخبار ورزشی تسنیم

تسنیم | ورزشی | چهارشنبه، 05 بهمن 1401 - 09:56
مربی ارشد کشتی آزاد مازندران می گوید آنها امسال با وجود مشکلاتی که بود، باز هم قهرمان کشور شدند. او مشکل بزرگ را، وجود رقبای مازندرانی دانست.
كشتي،تيم،مازندران،انتخابي،مسابقات،استان،كشوري،ابراهيمي،قهرما ...

خلاصه خبر

وی در مورد قهرمانی تیم مازندران در مسابقات کشوری بزرگسالان عنوان کرد: خداراشکر مثل سال گذشته هم که من سرمربی یا همان مربی ارشد مازندران بودم تیم‌مان قهرمان شد.
نایب‌قهرمان کشتی جهان درباره اینکه آیا این اتفاق به سود کشتی استان است؟، تصریح کرد: من در مجموع به نفع مازندران می‌دانم، هرچند برای کسب عنوان قهرمانی کارمان سخت شد.
مازندران سودش را از این قضیه می‌برد و حضور کشتی‌گیران مازندرانی در ترکیب تیم‌های دیگر، هم برای کشتی استان و هم کشور مفید است.
یاسین رضایی هم که اول شد، در انتخابی استان مازندران باخته بود.
با پیشنهاد من انتخابی مجدد برایش گذاشتیم ولی دوباره باخت و چون سهمیه نداشتیم نتوانستم او را انتخاب کنیم و به استان دیگری رفت و اول شد.
چون مسابقات انتخابی جام تختی سهمیه‌ای نیست، درصورتی که باتوجه به کمیت و کیفیت کشتی استان، خیلی‌ها نتوانستند سهمیه حضور در مسابقات قهرمان کشوری را بگیرند و بیرون ماندند.