خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 19 بهمن 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

به زودی با موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی بر‌می‌گردیم ...

راه اندازی 22 واحد صنایع فرآوری کشاورزی در استان بوشهر+ تصویر- اخبار بوشهر - اخبار استانها تسنیم

تسنیم | استان‌ها | چهارشنبه، 05 بهمن 1401 - 09:55
مدیر صنایع تبدیلی و غذایی سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر از راه اندازی 22 واحد صنایع فرآوری در استان خبر داد و گفت: این واحدها با سرمایه گذاری 998 میلیارد ریال و اشتغال 311 نفر به بهره برداری رسیده است.
كشاورزي،صنايع،تبديلي،فرآوري،بوشهر،محصولات،استان،غذايي،واحد،توسعه

خلاصه خبر

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، یکی از مهمترین ظرفیت‌ها در جلوگیری از خام‌فروشی محصولات توسعه صنایع فرآوری است که این صنعت نقش مهمی در جامعه به ویژه در عرصه تولید محصولات کشاورزی دارد.
توسعه شرکت‌های فرآوری در بخش‌های کشاورزی و آبزیپروری
مدیر صنایع تبدیلی و غذایی سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر با اشاره به توسعه شرکت‌های فرآوری در بخش‌های کشاورزی و آبزیپروری، اظهار داشت: از اهداف مهم صنایع تبدیلی و تکمیلی، کمک به توسعه بخش کشاورزی، کاهش ضایعات و ایجاد ارزش افزوده محصولات است.
وی اشاره به تعیین امسال به نام سال تولید ، دانش‌بنیان و اشتغال آفرین اضافه کرد: توجه ویژه به منویات مقام معظم رهبری در خصوص شعارهای سال که همواره در برنامه‌ریزی های کلان به‌عنوان چراغ توسعه و پیشرفت بوده و به خصوص امسال که سال تولید، دانش‌بنیان و اشتغال آفرین نام‌گذاری شده، سازمان جهاد کشاورزی بر همین اساس گام‌های مهمی برداشته و اهداف خود را به مرحله اجرا در آورده است.