خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

دوشنبه، 10 بهمن 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

به زودی با موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی بر‌می‌گردیم ...

شریف: سازمان لیگ و پالایش نفت آبادان با ما همکاری نکردند/ به نحوه انتخاب بازیکنان تیم ملی معترض هستیم- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم

تسنیم | ورزشی | چهارشنبه، 05 بهمن 1401 - 09:55
سرمربی تیم فوتسال بانوان نصر فردیس گفت: سازمان لیگ و تیم پالایش نفت آبادان در هفته هفدهم سوپر لیگ با ما همکاری نکردند.
بازي،آبادان،تيم،ساعت،برگزار،ملي،پالايش،ليگ،نفت،اعزام،بازيكنا ...

خلاصه خبر

پرواز ما به دلیل بدی آب و هوا کنسل شد و بعد از جستجو متوجه شدیم تا پایان روز پنج شنبه چند پرواز دیگر وجود دارد، اما مسئولان فرودگاه گفتند ممکن است هیچ کدام از این پروازها انجام نشود، چون هوای اهواز خیلی مه‌آلود بود.
وی به تداوم شرایط سخت و سردرگمی تیم برای اعزام به آبادان اشاره و تصریح کرد: بازیکنان ما از ساعت 10 در فرودگاه بودند و قرار شد ساعت 14 با اتوبوس به سمت آبادان حرکت کنیم که استعلام گرفتیم و متوجه شدیم یکی از پروازها به سمت اهواز در حال انجام بود و پس از بررسی متوجه شدیم احتمالا برخی پروازها انجام می‌شود.
حتی نسرین قمی در پرواز ساعت 21 بود که تاخیر داشت و اگر به اهواز می‌رسید ساعت 1:30 بامداد می‌شد و تا رسیدن به آبادان هم 2 ساعت طول می کشید، به همین دلیل از او خواستیم به منزل برگردد و در نتیجه این بازیکن را در روز بازی نداشتیم.
این درحالی است که مشابه این اتفاق هفته گذشته برای ملی حفاری که میهمان ما بود، رخ داد و پروازشان مشکل داشت و ما علی‌رغم سخت بودن بازی در آن زمان موافقت کردیم بازی به جای 11 صبح در ساعت 19 برگزار شود.