خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

جمعه، 14 بهمن 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

به زودی با موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی بر‌می‌گردیم ...

سردار فدوی: دشمن برای همراه کردن مردم به التماس افتاده است- اخبار نظامی

تسنیم | سیاسی | چهارشنبه، 05 بهمن 1401 - 09:55
جانشین فرمانده کل سپاه گفت: در این 44 سال آمریکایی ها حتی یک روز هم از دشمنی با ما فروگذار نکردند.
فدوي،دشمني،دشمنان،روايت،انقلاب،سطح،جنگ،جانشين،سردار،سپاه،فرم ...

خلاصه خبر

سردار فدوی با طرح این پرسش که چرا نتیجه این حجم از دشمنی به نفع آنها نبوده و آیا عوامل مادی و دنیوی ما باعث این نتیجه شده، اظهار داشت: عوامل مادی ما حتی همین الان هم قابل مقایسه با دشمنان نیست، فقط آمریکا در سال جاری میلادی که در ابتدای آن قرار داریم 855 میلیارد دلار بودجه نظامی‌اش است که در 755 پایگاه خارجی نیرو دارد و مخارج آنها را می‌پردازد.
وی ادامه داد: در عالم سه سطح وجود دارد، نخست آنکه کشوری قدرت دفاع از خودش داشته باشد، دومین سطح این است که کشوری قدرت بازدارندگی داشته باشد یعنی دشمن احساس کند ضرر حمله کردنش به کشوری بیشتر از منفعت آن است این سطحی است که ما در دهه هفتاد به آن رسیدیم.
جانشین فرمانده کل سپاه تاکید کرد: دشمنان خیلی تلاش کردند مردم را به خیابان بکشانند، اما نتوانستند و حتی این روزهای آخر به التماس کردن افتاده بودند اما باز هم نتوانستند چون قلب‌های مردم را خداوند محافظت کرد.
سردار فدوی در پایان گفت: تصویرسازی بسیار مهم است، تصویرسازی ما بر خلاف دشمنان، بر اساس حق و واقعیت است که منجر به افزایش اعتماد به نفس و باورپذیری می‌شود.