خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

دوشنبه، 10 بهمن 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

به زودی با موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی بر‌می‌گردیم ...

دیدار فرمانده نیروی دریایی سپاه با سردار رادان/ سردار تنگسیری: پلیس خط مقدم اعتمادسازی و افزایش سرمایه اجتماعی است

مشرق | سیاسی | چهارشنبه، 05 بهمن 1401 - 09:49
دریادار تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه با سردار رادان فرمانده کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران دیدار و گفتگو کرد.
انتظامي،سردار،نيروي،سپاه،دريايي،جمهوري،اسلامي،رادان،فرمانده، ...

خلاصه خبر

به گزارش مشرق، دریادار علیرضا تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه صبح امروز با سرتیپ پاسدار احمدرضا رادان، فرمانده جدید انتظامی جمهوری اسلامی ایران در ستاد کل فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی دیدار و گفت‌وگو کرد.
فرمانده نیروی دریایی سپاه با مهم شمردن اهمیت موضوع انتظامی و اجتماعی در کشور گفت: باید بصورت جدی از مجموعه خدوم و مخلص مجموعه انتظامی کل کشور حمایت و پشتیبانی لازم صورت گیرد تا پلیس هم در در حوزه تأمین امنیت و هم در حوزه‌های اجتماعی بتواند به بهترین شکل ممکن عمل کند.
در این دیدار سردار احمد رادان فرمانده کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران ضمن تشکر از حسن همکاری های سردار تنگسیری و مجموعه پر افتخار نیروی دریایی سپاه گفت: الحمد لله اقدامات اقتدارآمیز دریادلان نیروی دریایی سپاه در سنوات اخیر که مایه مباهات و غرور ملی ایرانیان و مظلومان عالم شده ، ارج می نهمیم و به همه رزمندگان عزت آفرین خدا قوت می گوییم که با این اقدامات ثبات امنیت در منطقه خلیج فارس و تنگه هرمز حاکم شده است.