خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 13 بهمن 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

به زودی با موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی بر‌می‌گردیم ...

برخی مدیران استان سمنان هم‌سو با سیاست‌های دولت سیزدهم نیستند

مهر | سیاسی، استان‌ها | چهارشنبه، 05 بهمن 1401 - 08:51
گرمسار- نماینده گرمسار و آرادان در مجلس با بیان اینکه بسیاری مدیران استان سمنان همسو با دولت نیستند، گفت: عملاً شاهدیم که مردم شهرستان‌ها برای هر کار کوچکی باید به مرکز استان مراجعه کنند.
استان،مديران،اختيارات،تمركز،مركز،آرادان،گرمسار،سمنان،متأسفان ...

خلاصه خبر

اردشیر مطهری در گفتگو با خبرنگار مهر، ضمن بیان اینکه گلایه مردم گرمسار و آرادان و ایوانکی از بی عدالتی‌ها است، تاکید کرد: درد مزمن تمرکز اختیارات، مردم را برای هر کاری از شهرستان‌ها به مرکز استان می‌کشاند و این موضوع به دشواری‌های مردم در این شرایط بد اقتصادی افزوده است.
نماینده گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تمرکز اختیارات در یک نقطه درد مزمن استان سمنان است، گفت: سرمایه‌گذاران و فعالان بسیاری را می‌شناسیم که در این تردد به مرکز استان و بروکراسی پیچیده که متأسفانه بعضاً فساد برانگیز است، از سرمایه گذاری در منطقه و استان و یا حتی از اصل سرمایه گذاری و تولید در کشورمان منصرف شدند، همچنین در گرمسار و آرادان مردم موارد متعددی از تصادف و فوت افرادی که برای دریافت مجوز و تسهیلات و… به سمنان سفر کرده بودند، به یاد داریم.