خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 13 بهمن 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

به زودی با موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی بر‌می‌گردیم ...

راهبردهای رهبری در مدیریت اغتشاشات

مشرق | سیاسی | چهارشنبه، 05 بهمن 1401 - 08:00
دوراندیشی، هوشمندی و نگاه نافذ مدیریتی رهبر انقلاب است که آتش فتنه را خاموش و آرامش را به جامعه و مردم بازگردانده و نقشه‌های گسترده دشمن را خنثی می‌نمایند.
رهبري،دشمن،معظم،حوادث،مديريت،اسلامي،مقام،واقع،نظام،استكبارست ...

خلاصه خبر

با گذشت ۳۴ سال از رحلت حضرت امام خمینی سلام‌الله علیه، آنچه که آشکار است رهبری مدبرانه، اندیشه ژرف و همه‌جانبه نگر، شخصیت متین و صبور همراه با ایمان به هدف، علم، یقین و قاطعیت مقام معظم رهبری است که نظام اسلامی را از حوادث مختلفی که هر کدام می‌توانست هر نظام سیاسی مستحکم را به شکست و ناکامی بکشاند عبور داده و افق‌های روشن آینده را پیش روی نظام گشوده است.
رهبری معزز انقلاب در عین حال که در همه حوزه‌ها سر سوزنی از آرمان‌های اصیل اسلامی و انقلابی کوتاه نمی‌آیند، این آرمان‌ها را در حوزه واقعیت‌ها و با توجه به شناخت دقیق واقعیت‌های عینی به شیوه‌ای عقلانی و معتدل پیگیری می‌کنند.
مقام معظم رهبری نه واقع گرا بلکه واقع بین هستند و واقع گرایی را مترادف تسلیم شرایط و وضعیت موجود شدن و تصمیم‌گیری در موضع انفعالی می‌دانند و ازهمین رو است که هیچ‌گاه اسیر موج سنگین تبلیغاتی و عملیات روانی (پروپاگاندا) دشمن خارجی و فتنه گران داخلی نمی‌شوند و همین دوراندیشی، هوشمندی و نگاه نافذ مدیریتی معظم‌له است که آتش فتنه را خاموش و آرامش را به جامعه و مردم بازگردانده و نقشه‌های گسترده دشمن را خنثی می‌نمایند و همین دوراندیشی، هوشمندی و نگاه نافذ مدیریتی معظم له است که آتش فتنه را خاموش و آرامش را به جامعه و مردم بازگردانده و نقشه‌های گسترده دشمن را خنثی می‌نمایند.