خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 12 بهمن 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

به زودی با موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی بر‌می‌گردیم ...

دشمن نفوذ سپاه فراتر از مرزهای کشور را برنمی تابد

مهر | استان‌ها | چهارشنبه، 05 بهمن 1401 - 00:46
آستارا- فرمانده سپاه ناحیه آستارا با بیان اینکه انقلاب محدود به مرزهای ایران نیست و جهان شمول و فرامرزی است، گفت: دشمنان نفوذ سپاه را فراتر از مرزهای کشور برنمی تابند.
سپاه،انقلاب،جهان،آستارا،اسلامي،مرز،قنبري،سرهنگ،پاسداران،مرزه ...

خلاصه خبر

به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ بهزاد قنبری عصر سه شنبه در دیدار جمعی از روحانیون، اعضای شورای هیئات مذهبی و کانون مداحان آستارا با بیان اینکه انقلاب محدود به مرزهای ایران نیست و جهان شمول و فرامرزی است، گفت: پاسداران و بسیجیان اسم و رسم و ایده‌شان برگرفته از اسلام ناب محمدی بوده و پای منابر علما تعلیم یافتند و برای پیشبرد اهداف انقلاب رسالت محور هستند رسالت پاسداری ایجاب می‌کند که برای انقلابی جهانی برنامه ریزی و حرکت کنند.
فرمانده سپاه آستارا با بیان اینکه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تنها نهادی نظامی نیست افزود: باسوادترین افراد زیر عنوان علمی پژوهشی در این نهاد فعالیت می‌کنند و نمونه آن پرتاب چندین ماهواره به فضا است و فرزندان این مردم با تلاش خود شرایطی را ایجاد کردند تا جمهوری اسلامی در عرصه هوافضا نیز حرف برای گفتن داشته باشد.