خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

جمعه، 14 بهمن 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

به زودی با موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی بر‌می‌گردیم ...

زیرساخت‌های هوشمندسازی فعالیت‌های شهری در اردبیل تامین می‌شود

مهر | استان‌ها | سه شنبه، 04 بهمن 1401 - 23:41
اردبیل-شهردار اردبیل گفت: هوشمندسازی فعالیت های شهری در دستور کار قرار دارد و هم‌اکنون در حال تامین برخی زیرساخت‌ها هستیم.
شهر،هكتار،ترافيك،اردبيل،زباله،سبز،فضاي،شهري،صفري،سرانه،پارك، ...

خلاصه خبر

صفری در رابطه با ایجاد مجموعه بازیافت زباله و ساماندهی دفن زباله طالب قشلاقی و مدیریت نخاله‌های ساختمانی مدیریت حمل و نقل صحیح زباله‌ها بیان کرد: بازیافت زباله هم پس از یک سال رفت و آمد در حال عقد قرارداد با قرارگاه خاتم الانبیا سپاه هستیم که دفن صحیح زباله اتفاق بیافتد و شیرابه‌های سرطان زا در محیط زیست رها نشود.
۸۰ هکتار به سرانه فضای سبز شهر اردبیل اضافه خواهد شد
شهردار اردبیل در رابطه با اشاره به افزایش سرانه فضای سبز شهر به خصوص در حاشیه شهر گفت: در مورد افزایش سرانه فضای سبز موفق شدیم ۵۰ هکتار در محل دروازه آستارا در خروجی شهر برای تأسیس پارک جنگلی تهیه کنیم که در زمان تعطیلات مردم به سمت گردنه حیران سرازیر نشوند.
صفری ادامه داد: همچنین ۲۴ هکتار هم در ورودی شهر از سمت جاده خلخال برای فضای سبز اختصاص پیدا کرده و با احتساب ۶ هکتار پارک میر اشرف که در خرداد سال آینده تحویل خواهیم داد، جمعاً ۸۰ هکتار به سرانه فضای سبز شهر اردبیل اضافه خواهد شد که تحول مهمی در این زمینه خواهد بود.
پیشنهاد جابجایی مدارس برای کاهش ترافیک شهری را به آموزش و پرورش داده‌ایم