خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 12 بهمن 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

به زودی با موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی بر‌می‌گردیم ...

حرکت دشمن برابر سپاه پاسداران ناکام است

مهر | استان‌ها | سه شنبه، 04 بهمن 1401 - 23:41
همدان- شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان همدان طی بیانیه ای حمایت همه جانبه خود را از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اعلام و حرکت دشمن را فعالیتی ناکام دانست.
اسلامي،انقلاب،سپاه،نيروهاي،اروپا،حاكمان،جنگ،پاسداران،ائتلاف، ...

خلاصه خبر

عشق یعنی رهبرم سید علی:
اقدام وقیح و بی شرمانه پارلمان اروپا در قرار دادن نام سپاه پاسداران در لیست تروریستی نشان دهنده اوج استیصال و درماندگی حاکمان بی منطقی است که با دو جنگ جهانی اول و دوم جهان را در آتش جنگ خود به خاک و خون کشیده، میلیونها انسان را کشته، زخمی و میلیاردها لیتر خون بی گناهان را بر زمین ریخته‌اند حاکمان اروپا و اربابان آنان، شیطان بزرگ آمریکا و رژیم سفاک و کودک کشِ صهیونیستی این تروریست‌های بالفطره با چه رویی ادعای حقوق بشر دارند؛ آنان باید بدانند تشت رسوائیشان از بام افتاده، و شاخ قدرت آنان توسط انقلاب اسلامی و امامین انقلاب و فرزندان سبز پوشِ شهادت طلبِ سپاه و بسیج شکسته شده، امروز و همیشه سپاه و بسیج محبوب ترین و مقدس‌ترین نهاد در بین ملت ایرانِ اسلامی، و بین مردم منطقه و مظلومان جهان است.
این حرکت مذبوحانه دشمن بعد از شکست استکبار در اغتشاشات اخیر و جنگ ترکیبی علیه جمهوری اسلامی را باید به فهرست فعالیت‌های ناکام دشمن در طول ۴۴ سال مقابله با انقلاب اسلامی اضافه کرد.