خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 09 بهمن 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

به زودی با موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی بر‌می‌گردیم ...

۷۸ درصد مدیران استان سمنان تغییر کردند/ ضرورت پاسخگویی مدیران

مهر | استان‌ها | سه شنبه، 04 بهمن 1401 - 23:41
شاهرود- معاون سیاسی و امنیتی استاندار سمنان با بیان اینکه ۷۸ درصد مدیران استان در دولت سیزدهم تغییر کردند، گفت: مدیران باید در معرض نقد قرار گرفته و پاسخگو باشند.
استان،دولت،سمنان،استاندار،مديران،قرار،سيزدهم،رساني،خبرنگاران ...

خلاصه خبر

به گزارش خبرنگار مهر، احمد ریواده در نشست هم‌اندیشی با حضور خبرنگاران به میزبانی فرمانداری ویژه شهرستان شاهرود با بیان اینکه فلسفه دولت سیزدهم در حوزه اقناع سازی و پاسخگویی به مردم تعریف می‌شود که طبیعتاً این موضوع در استان سمنان و بین مدیران استانی نیز ابلاغ شده است، تاکید کرد: شورای اطلاع رسانی استان بیش از هر زمان با دبیری استاندار فعالیت دارد.
معاون استاندار سمنان با بیان اینکه ۷۸ درصد مدیران استان در دولت سیزدهم تغییر کردند که در این شاخص استان رتبه اول را دارد، بیان کرد: امروز خوشبختانه سهم مدیریت شهرستان‌های استان ارتقا پیدا کرده است.
معاون استاندار سمنان با بیان اینکه ۴۹۲ مصوبه در سفرهای استاندار به مناطق مختلف تصویب شده که ۸۲ درصد از آن‌ها اجرایی شده است، بیان کرد: روابط عمومی‌ها باید این مصوبات را تک به تک در اختیار رسانه‌ها قرار دهند تا اگر بار دیگر چنین سفرهایی برگزار و تکرار شد، مردم در جریان قرار بگیرند که در دور نخست این سفرها چه اقداماتی به انجام رسیده است.