خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

جمعه، 14 بهمن 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

به زودی با موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی بر‌می‌گردیم ...

دشمن امروز وارد خانه‌های ما شده است/ هدف دشمن عقاید و افکار جوانان است/ در حوادث امسال بیش از ۴۰ کشور از اغتشاشات حمایت کردند

مشرق | سیاسی، سیاسی | سه شنبه، 04 بهمن 1401 - 22:18
سرلشکر سید یحیی رحیم صفوی دستیار و مشاورعالی فرماندهی کل قوا، با اشاره به اینکه هشت سال دفاع مقدس جنگ تن به تن بود، گفت: دشمن امروز وارد خانه‌ها شده است و عقاید و باور جوانان را هدف قرار داده است.
كشور،صفوي،رحيم،تقويت،توليد،جامعه،ايران،دشمن،اسلامي،دستيار،قو ...

خلاصه خبر

رحیم صفوی گفت: دشمنان با این تصویر برداری می خواستند به اهداف شوم خود برسند اما از قدرت ملت ایران و نیروهای مسلح کشورمان بی خبر بودند به ویژه آنکه ملت ایران با دشمنان همراهی نکرد.
رحیم صفوی افزود: ما از درون باید قوی بشویم و قدرت درون ساز باشد چرا که پیوستگی ملت و دولت قدرت ما است؛ حل مشکلات مردم نقطه قوت کشور است .
دستیار و مشاورعالی فرمانده کل قوا اظهار کرد: ما باید پیوستگی ملت ، دولت و حکومت را تقویت و حفظ کنیم.
دستیار و مشاور عالی فرمانده کل قوا گفت : در هشت سال دفاع مقدس، جامعه کارگری کشور بیش از ۱۴ هزار شهید تقدیم آرمان های والای انقلاب اسلامی کرد که ۴۴۲ نفر آنان البرزی بودند.
وی با گرامیداشت یاد وخاطره شهدا به ویژه شهدای جامعه کارگری و کارفرمایی گفت: همه ما با شهیدان و امام شهیدان عهد و پیمان بسته ایم تا آخر به این عزیزان و آرمان های آنان وفادار باشیم؛ اگر امروز رهبر معظم انقلاب تاکید و گلایه دارند که برخی ها به جهاد تبیین نمی پردازند مفهوم آن این است که مبادا یاد شهیدان فراموش شود.
سرلشکر رحیم صفوی با اشاره به یادواره شهدای کارگری و کارفرمایی البرز گفت : این گونه اجتماعات در تقویت روحیه جهادی و استقامت مردم در برابر توطئه های دشمن موثر است؛ جهاد تبیین یعنی شهدا ، خانواده های این عزیزان و تفکر و عملکرد آنان را بشناسیم؛ مادران این مرز و بوم فرزندانی را پرورش دادند که در روز خطربه فریاد ملت رسیدند و با نثار خون خود ایران اسلامی را نجات دادند.
وی با اشاره به خاطرات خود از رزمندگان البرزی در جبهه های حق علیه باطل افزود: این عزیزان که بخشی از آنان از جامعه کارگری بودند حماسه ها آفریدند.