خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 13 بهمن 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

به زودی با موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی بر‌می‌گردیم ...

مسیر دوسالانه فرهنگی رسانه‌ای نیروهای مسلح ادامه خواهد داشت

مشرق | سیاسی | سه شنبه، 04 بهمن 1401 - 21:23
معاون فرهنگی و روابط عمومی ارتش با اشاره به برگزاری رویداد دوسالانه فرهنگی رسانه‌ای نیروهای مسلح، گفت: شناخت ظرفیت‌های درونی نیروهای مسلح در زمینه‌های فرهنگی و رسانه‌ای یکی از دستاوردهای مهم این رویداد بود که این مسیر ادامه خواهد داست.
مسلح،نيروهاي،فرهنگي،دوسالانه،رويداد،ارتش،آثار،عمومي،فرماندهي ...

خلاصه خبر

وی به زمینه‌های برگزاری دوسالانه فرهنگی رسانه‌ای نیروهای مسلح اشاره کرد و گفت: در مجموعه نیروهای مسلح رویدادهای امید و افتخارآفرین بسیاری در حال اجراست.
معاون فرهنگی و روابط عمومی ارتش درباره آثار رسیده این دوسالانه اظهار کرد: بیش از ۹۰۰ اثر برای نخستین دوسالانه فرهنگی رسانه‌ای نیروهای مسلح ارسال شده بود که بخشی از آثار مربوط به شاغلین در نیروهای مسلح و بخشی نیز از خارج نیروهای مسلح بود.
۱۱ داور این دوسالانه نیز متخصصان شناخته شده کشوری از خارج نیروهای مسلح اما آشنا با شرایط و مسائل نیروهای مسلح بودند.
وی افزود: نخستین دوره دوسالانه فرهنگی رسانه‌ای نیروهای مسلح به میزبانی سازمان عقیدتی سیاسی ارتش با سیاست‌گذاری دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا (مدظله‌العالی) و همچنین با همکاری خوب معاونت‌های فرهنگی و روابط عمومی سازمان‌های نیروهای مسلح اعم از ارتش، سپاه، فرماندهی انتظامی و وزارت دفاع اتفاق افتاد.
وی افزود: ظرفیت‌های درونی و امیدآفرین نیروهای مسلح در حوزه‌های فرهنگی و رسانه‌ای می‌تواند در معرفی جنبه‌های اقتداری نیروهای مسلح به عموم مردم کمک کند.